fbpx
життєві історії
– Коли мені було п’ять років, мама залишила мене в магазині, одну. Вона пішла і повертатися не збиралася. Дякую її за це!

Спеціально підготовлено для ibilingua.com

Пройшло багато вже років і я вже доросла жінка. Маю сімю’ю і троє прекрасних дітей. Але бу таий час, коли я була нікому не потрібна і думала, що це назавжди.

Багато людей не пам’ятають свого дитинства…..минулого. Хоч і я не пам’ятаю, але, є деякі моменти, які і через десятки років не стерлися з моєї пам’яті.

Про те, що мене кинув тато, я дізналася, тільки коли підросла. Тоді вже ходила в школу, а ось про маму, яка залишила мене в магазині одну я пам’ятала і пам’ятаю зараз.

Одного дня, ми прийшли в магазин, пам’ятаю, що дуже хотіла їсти.

Мама чомусь тоді так нічого і не купила. Вона прстійно кричала на мене. Тоді я її попросила купити хоча б булочку з маком, яка красувалася на вітрині.

Мати подивилася в мої очі, це був злий погляд. І знову кричала. На прощання вона мені кинула фразу: «Ти зіпсувала мені все життя».

А потім вона, посадивши мене на лавочку біля холодильника з морозивом, сказала чекати її. Пішла і більше в той день не повернулася.

Тоді ще незнайомий чоловік, який через два роки взяв мене в сім’ю, заговорив зі мною. І ту булочку з маком, яку він мені купив, я не забуду ніколи. Я їла булочку і плакала. Цей спогад запам’ятала на ціле життя.

Вона була одночасно солодкою і солоною від моїх сліз. Але з того часу я не люблю ці кондитерські вироби, вони мені нагадують про те, що мені довелося «з’їсти» в моєму житті.

Читайте також: – Не працюєш – тримайся за чоловіка щосили! Розлучення вона захотіла, треба ж! Не маючи за душею ні гроша, без роботи і з двома дітьми!

Час проходив і моє життя ставало кращим, навіть чекаючи в притулку приходу нового батька і матері, я відчувала себе майже щасливою.

Я намагалася вірити, що вони мене заберуть. Не буду приховувати, що я дуже чекала свою маму. Я чекала дуже довго….надіялась, що забере мене.

Вона прийшла за пару місяців до того, як мене віддали в нову сім’ю. Цю розмову також пам’ятаю до дрібниць. Вона не просила вибачення, асипалися на мене докори.

Жінка намагалася мені пояснити свій вчинок. Її кар’єра, її життя – все це мало не зіпсувала я. І всьому була винна я.

Коли вона народжувала, не думала, що залишиться з дитиною одна без роботи і без грошей. А то, що зараз я в притулку і мене заберуть інші «чужі» люди – це тільки її заслуга.

Але за життя я мала їй бути вдячна. Адже вона могла мене залишити поруч з собою і приректи на голодне і холодне існування. А так у кожній з нас буде життя, така-сяка, але буде.

Вона чекала від мене подяки. Для цих слів я дозріла тільки зараз. Тоді мені хотілося плакати і благати її залишитися.

А зараз я говорю: ,,Щиро дякую Вам, жінко, за те, що навчили цінувати сім’ю. За те, що дали шанс стати людиною.

За те, що подарували можливість рости серед прекрасних людей, які готові ціною власного життя захистити бідне і кинуте дитя. Які любили мене!

За тих людей, які ніколи не здавалися і любили не за щось, а всупереч. Дякую Вам від щирого серця”.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Тоді підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням  ibilingua.com

facebook