fbpx
життєві історії
– Не працюєш – тримайся за чоловіка щосили! Розлучення вона захотіла, треба ж! Не маючи за душею ні гроша, без роботи і з двома дітьми!

Спеціально підготовлено для ibilingua.com

– В тому, що сталося, винна Поліна, і тільки вона! – міркує шістдесятлітню Маргарита Вікторівна.

– Не працювала, від чоловіка залежала повністю – треба було сидіти тихо і радіти життю! Ні, полізла, сама не знаючи куди. Відкрила свого рота.

Для чого вона перевіряла його телефон, що там знайти хотіла? Ну ось, знайшла. Нічого не вдієш було, мабуть … У сина Маргарити Вікторівни і його дружини Поліни двоє дітей – десяти і п’яти років.

Хоча діти вже досить дорослі, молодша ходить в садок, а старший перейшов до четвертого класу.

– Поліна не працює. Знайти таку роботу, щоб підходила їй, з її спеціальністю неможливо, стверджує вона. До першого декрету вона працювала з дев’ятої ранку до дев’ятої вечора – це при офіційному восьмигодинний робочий день було у них в порядку речей.

Зараз працювати в такому режимі у Поліни немає ні можливості, ні бажання – до того часу, поки молодша дочка не стане більш-менш самостійною. А до цього ще дуже нескоро.

Чоловік всі роки шлюбу був зовсім не проти того, щоб дружина сиділа вдома. На його зарплату вони жили цілком стерпно – всі були одягнені, взуті, регулярно їздили відпочивати і не голодували.

Діти були доглянуті, вдома завжди в наявності була гаряча їжа і чистий одяг. Так вони жили не тужили до останнього часу, поки Поліна не втовкмачити в голову, що чоловік «якийсь не такий».

Став затримуватися на роботі, ховати телефон, з кимось листуватися, зависати, таємниче посміхатися.

– Ну точно, у нього хтось є! – підливали масла у вогонь досвідчені подружки.

– У нас три роки тому теж все так і починалося. Фінал ти знаєш – розлучилися.

Кілька разів Поліна намагалася поговорити з чоловіком відверто, на тему «скажи толком, що відбувається». Каятися чоловік відмовлявся навідріз. Все нормально, мовляв, все зазвичай, з чого ти взяла? Вигадуєш щось, сама не знаєш що! Сім’я мені дорога, дітей люблю, і взагалі, що за розмови такі, вечеряти давай.

– Ну, давай вечеряти, – втомлено погоджувалася Поліна.

– Ти сметану купив, я тебе просила?

Читайте також: – Коли ти вже купиш нову сковорідку ?? – кричала мені мама в трубку, поки я лежала в палаті, куди мене тільки що привезли на швидкій

– Ти? Просила? Мене? Коли ?! – щиро дивувався чоловік, округляючи очі.

– Вранці повторила три рази! Ти сказав – добре, я зрозумів, сметана! Днем дзвонила – ти ще сказав, що колись говорити, а я тобі – добре, добре, поки, про сметану не забудь! Невже не пам’ятаєш?

– Гаразд, обійдемося без сметани, ну що ти прямо залежало на ній! – знизував плечима чоловік.

Загалом, в певний момент Поліна не витримала, залізла куди не треба, і побачила те, що не повинна була бачити: десятки вихідних дзвінків, кілометри листування в месенджері.

Ні, нічого такого, прямо вказує на зраду, Поліна не виявила, але грайливий тон і всякі зменшувально-пестливі слівця ясно давали зрозуміти, що переписується чоловік явно не просто з колегою по роботі. І все змішалося в домі Облонських. Поліна ридає і має намір – ні багато ні мало – розлучатися.

Чоловік зберігає спокій. Прощення не вимагає, на колінах не варто, все припинити клянеться.

Стверджує, що там нічого такого немає, це звичайна листування з колегою, вони працюють разом над одним проектом, сидять в різних кінцях опенспейса і змушені листуватися по сто разів на дню.

А всякі двозначні слівця – це жарт, всім зрозуміло.

– І взагалі, я виправдовуватися не збираюся! – знизує плечима Полініного чоловік.

– Я ні в чому не винен. Хочеш розвалити сім’ю – ну йди, не тримаю.

– Розвела бурю в склянці води! – каже про Поліну свекруха.

– На її місці взагалі нічого було висовуватися! За останні десять років копійки не заробила.

Куди вона піде з двома дітьми, подумала б! Так навіть якби щось і побачила – робила б вигляд, що нічого не відбувається, хоча б заради дітей.

Розлучення вона захотіла, треба ж! Смішно аж! Не маючи за душею ні гроша, без роботи і з двома дітьми, дійсно треба «сидіти і нікуди не лізти». А як ви думаєте? Правильно поступила дівчина?

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Тоді підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням  ibilingua.com

facebook