fbpx
життєві історії
Коли мій чоловік почав ретельно стежити за своєю зовнішністю, проводити вранці по годині у ванній кімнаті та самостійно оновлювати гардероб, одразу запідозрила недобре. Ось щось у моїй душі підказувало і било на сполох. У шлюбі ми вже двадцять років!

Коли мій чоловік почав ретельно стежити за своєю зовнішністю, проводити вранці по годині у ванній кімнаті та самостійно оновлювати гардероб, одразу запідозрила недобре. Ось щось у моїй душі підказувало і било на сполох.

У шлюбі ми вже двадцять років, син і дочка навчаються в сусідньому місті, а горезвісні розповіді про кризу середнього віку можуть довести до нервового зриву і менш вразливу особу, ніж я.

Вирішивши не влаштовувати галасливих істерик без приводу, я акуратно простежила за благовірним і одразу вирахувала об’єкт його уваги.

Миловидна нова секретарка по-особливому напружувалася при моїй появі і швидко вдавала, що дуже зайнята переглядом важливих паперів.

— Ну що ж, якщо ворог відомий, боротьба з ним буде набагато легша, — вирішила я й взялася за обмірковування подальшого плану дій.

Спочатку затіяла ремонт у квартирі, результатом якого стали щоденні спільні походи магазинами у пошуках потрібних матеріалів, наймання робітників, перестановка меблів.

Потім покликала родичів та дітей, щоб оцінили нашу оновлену оселю, та влаштувала галасливе свято з вшануванням нашої сімейної пари.

Весь цей час телефон чоловіка розривався від дзвінків із невідомого номера, але можливості відповісти на них у нього просто не було.

Щоб відволікти увагу чоловіка від гарненького дівчинки, що вирішила отримати все і відразу, довелося перетворитися на ніжну привабливу, яка готова за першим покликом виконувати бажання і забезпечувати затишок і сімейне щастя.

Нове спокушання чоловіка проводилося за всіма правилами, були задіяні косметологічні засоби, ефектні вбрання та екзотичні страви. Сімейні вечори проходили в обстановці романтики, без жодних закидів.

Головне, щоб чоловік не підозрював мене в тому, що все це спланована акція, розрахована на відволікання уваги від секретарки.

Після цієї думки я взялася за організацію нашої поїздки до Франції, яка мала остаточно переконати чоловіка в тому, що його дружину ніхто не замінить.

Перед цим довелося найняти чарівного юнака, який за невелику суму підкочував до суперниці прямо на очах у шефа під час обідньої перерви або після роботи.

Словом, романтичні почуття чоловіка розвіялися як дим, а особисто мені дуже сподобалася подорож до Парижа.

Тепер у нас все гаразд, загроза розриву змусила цінувати чоловіка. Тепер набагато частіше спілкуємося до душі, організовуємо свята та пікніки.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.com.

You cannot copy content of this page