Я не знаю чого мама так ставиться до мого чоловіка. Це дуже неприємно.
Нас в батьків двоє: я, та старший на дев’ять років брат. Мирон з сім’єю живе в Канаді вже багато років. З нами він рік за роком втратив зв’язок. Не з чуток знаю, що своїй тещі в Україні він телефонує частіше, ніж нам. Фінансової допомоги він нього ми також не отримуємо.
У мене з чоловіком троє діточок: двоє хлопчиків близнюків і лапочка донечка.
Чоловік працює на залізниці, по можливості бере ще якісь підробітки, бо прокормити трьох дітей не легко. Я поки не працюю, бо як не одного кудись треба завести-привести, то іншого.
Живемо ми в місті з моїми батьками в будиночку, який вибудував мій батько з дідусем.
Відколи в нас народилася третя дитинка, батьки сильно змінилися. Я ж думала, як і кожні бабуся з дідусем, вони будуть тішитися, допомагати нам. Але в нас якась нетипова ситуація.
– Ви чим думали? Троє дітей то вам не жарти! На нас сильно не розраховуйте.
Я і не розраховувала, ну принаймні фінансову сторону чоловік утримує, а від допомоги з доглядом дітей я ніколи б не відмовилася.
Не раз чую, як мама бурчить на наймолодшу Настю. Все щось їй не догодить чотирирічна дитина.
– До тата йдіть, якщо печиво хочете. Ми з дідом вам не гаманець.
Одного разу тато навіть підрахував, що на одні чупа-чупси за тиждень витратив 70 гривень. Мені так неприємно було. Хіба дітям, шкода тих цукерок?
Також чіпаються і Дмитра за будь-що. Якось він засидівся з друзями за “пінним” і прийшов після роботи трішки пізніше. Це в нас рідкість, тому я нічого не сказала.
Та батьки не упустили момент його “кольнути”.
– Ми твоїх дітей няньчити не наймалися, – сказала мама і хлопнула дверима.
Пів року тому батькам трапилась нагода і вони придбали квартиру двокімнатну в місті. Вона дешева, але в такому стані, що хочеться плакати. Там потрібен не те слово, капітальний ремонт.
Батьки купляли її для онуків, як вони сказали, але по документах вона на мамі.
Я нічого не сказала, але трохи то дивно.
Почав тато і мій Дмитро по трохи робити в квартирі ремонти. Їм не часто виходить разом йти. Коли тато вихідний, то йде сам, чи з другом, а коли мій Дмитро, то йде і працює там.
І ось що я помітила. Коли тато повідомив мамі, що їде на цілий день працювати, вона йому готує і перше і друге і десерт. А ось недавно мій Дмитро збирався на квартиру, то мама весь день в квітах прибирала, щоб не готувати зятю.
Коли я зробила їй зауваження, вона сказала, що це мій чоловік і я його маю забезпечити смачним обідом і вечерею.
Так неприємно стало. Я мама трьох дітей. Невже вона не розуміє, що мені важко.
Крім того, мій Дмитро там працює на “солов’їних правах”. Якби вони все на нас відразу ж оформили, я б і слова не сказала.
Вже який день ходжу сама не своя.
Як мені реагувати на мамині “вибрики”?
Хіба це нормально?
Автор – Наталя У.
Передрук заборонено!
Фото ілюстративне спеціально для ibilingua
Недавні записи
- Свого сина Галина Петрівна не виховувала. Принесла “в подолі” і віддала своїй мамі. Мій чоловік виріс такою чудовою людиною завдяки бабусі. Дай Бог їй здоров’я. І коли в нас народилася дитинка, свекруха, яка вела не дуже гарне життя, почала мене вчити, як виховувати Миколку. Бо бачте, він мені колись на голову вилізе. – Надто сильно ти про нього піклуєшся. Самостійним він ніколи не стане!
- До сина на ювілей з пустими руками я не йшла. В невістки маленька дитина, і вона відразу ж попередила, що всю гостину вона буде замовляти. Ну, думаю, скільки там тих суш в коробочці. Я стала ні світ ні зоря, котлет насмажила, олів’є приготувала, огірки і помідори вквасилися. – Ви сідайте на диван! З хвилини на хвилину має доставка під’їхати. – Та чого чекати! В мене все є. – Я давай витягати продукцію з сумки. Я ж і подумати не могла, що невістка так на це відреагує. Відтепер буду на гостину до них йти, як пані: телефон в сумочку і все!
- Свекруха моя знову умудрилася вчудити! Ну скільки пояснювали, просили людину – все одно своє гне. Ось і зараз. Але вона весь час забуває про це прохання, ну або навіть абсолютно свідомо ігнорить його. Притягла дитині розумний телефон, який, само собою, у малого вже є
- Оскільки у нього за містом невелике господарство, є живність – коза. кури-качки – та город, його дні з коханою жінкою мають бути дуже насиченими. Підйом із самого ранку. Потім робота. Догляд за тваринами та майбутнім урожаєм. Неспішно, без фанатизму. Але щоб аж до обіду. Потім невелика перерва й знову працювати – все, як у наших предків. Вони роботи не боялися і жили сто років. Моя квартира в центрі Луцька йому як п’яте колесо
- Учора моя невістка Олена мала 36 років. Та я поїхала у місто до дітей на два дні раніше – щоб усе їй допомогти, разом приготувати всілякої домашньої смакоти – голубців, завиванців, холодцю, перців нафарширувати, торт спекти, млинців з сиром солодких . Привезла з села всього свого – курку, качку свої, свининки на холодець купила в сусідів, яєць – теж своїх, мочка і сиру, тільки зробила. Ну й овочів-фруктіва, само собою. Ледве доперла все маршруткою! А сьогодні вже поїхала зранку додому, наплакалася всю дорогу і заспокоїтися не можу – ну так прикро! Ну хіба так можна??? Все запхала в холодильник і не глянула. А відмітили – просто сором