fbpx
життєві історії
Коли ми переїхали жити до Львова, Орест влаштувався на роботу відразу, я ж вирішила трішки похазяйнувати, і цю справу відклала. Робота його була така, що він часто їздив у відрядження. Того дня Орест приїхав з роботи, привіз, як завжди, величезний пакет брудного одягу. Я не стала зволікати, і взялась за прання. Кидаючи все в пральку я помітила одну деталь, яка не давала мені спокою. Щоб підтвердити здогадки, я “залізла” у його смартфон

Коли ми переїхали жити до Львова, Орест влаштувався на роботу відразу, я ж вирішила трішки похазяйнувати, і цю справу відклала. Робота його була така, що він часто їздив у відрядження. Того дня Орест приїхав з роботи, привіз, як завжди, величезний пакет брудного одягу. Я не стала зволікати, і взялась за прання. Кидаючи все в пральку я помітила одну деталь, яка не давала мені спокою. Щоб підтвердити здогадки, я “залізла” у його смартфон.

Коли я виходила заміж, то повністю довіряла своєму чоловікові. Мені здавалося, що Орест найвірніший і найдбайливіший чоловік на світі. Я була впевнена, що до кінця своїх днів я буду його єдиною коханою жінкою.

Але після п’яти років подружнього життя всю романтику з’їв побут. Ми почали часто лаятись і дорікати один одному в різних дрібницях.

Потім зважилися на переїзд до іншого міста, сподіваючись, що зміна обстановки збереже наш шлюб.

Орест знайшов собі роботу одразу, а я вирішила побути якийсь час домогосподаркою. Він час від часу їхав у відрядження, а я залишалася одна. Така вахтова робота мені навіть подобалася, адже ми встигали відпочити один від одного і скучити.

Нещодавно у речах Ореста я побачила жіночу помаду. Для того, щоб переконатися у своїх здогадах, я почала читати повідомлення в інтернеті та телефоні. Як з’ясувалося, у нього з’явилася інша жінка.

Я хотіла зробити “бурю” і розлучитися, але вирішила, що зроблю щось краще. Коли Орест поїхав на роботу, я запросила на романтичну вечерю колишнього однокласника, який усі ці роки приділяв різні знаки уваги.

Мені було так добре, я відчула себе потрібною та коханою жінкою, тому вирішила зробити ці зустрічі регулярними. Він це робить там, у відрядженні, а я вдома. Ми живемо так більше року і це добре позначається на наших відносинах.

Ми стали більш розкутими, енергійними, менше сперечаємося і більше часу проводимо разом.

Не судіть строго. Це моє життя, і я сама вирішую, як його прожити.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!