fbpx
життєві історії
Коли ми повернулися з відпустки, я побігла до мами і пояснила їй плани на весілля. “Мамо, скільки ти можеш дати грошей на святкування?” – запитала я. Мама зблідла, і я почала відчувати, що щось відбувається не те. “Ну, розумієш, в Тетянки зараз великі фінансові проблеми, тому я віддала твоїй сестрі всі свої накопичення, – обережно сказала вона. Я була дуже розчарована. Моя молодша сестра, яка ніколи не працювала і не намагалася це зробити, бере гроші у батьків

У моїх батьків ніколи не було багато грошей, тому я звикла працювати і допомагати сім’ї ще зі школи. Цим я відрізняються від своєї молодшої сестри Тетяни, яка ніколи ні на що не годилася в цьому плані…

Я не знаю, на що я більше зла, на Тетяну чи на батьків. Коли я дізналася, що вони підтримують її фінансово навіть після того, як вона закінчила навчання, це мене вразило.

Мої батьки звичайні робітники. Тато працює завгоспом в школі, а мама вчителька музики. З грошима в нас ніколи не було добре. Це означає, що як тільки я пішла навчатися, то шукала хоч якусь роботу, щоб мати свої гроші.

Я роздавала листівки, допомагала з прибиранням, пробувала ряд підсобних робіт.

Інколи було важко, тому що мої друзі тусувалися, почали ходити на дискотеки та в кіно, але я не мала на це стільки часу. Коли я хотіла кудись поїхати чи щось купити, то спочатку треба було заробити на це гроші. Але я відчувала, що можу подбати про себе. Я вірила, що ніколи ні від кого не буду залежати.

Навіть коли я була молодою дівчиною, яка йшла на тимчасову роботу, у мене була одна мрія. Я хотіла вийти заміж і організувати велике весілля. Тоді мама сказала, що допоможе мені фінансово і почне щось відкладати, щоб у мене вистачало грошей.

Коли я зустріла Романа і через деякий час ми почали жити разом, я зрозуміла, що він дуже хороший. Було лише питанням часу, коли він попросить мене вийти за нього заміж.

Він зробив це, коли я цього найменше очікувала. Ми летіли в першу відпустку і на висоті 10 кілометрів над землею він попросив мене пройти до проходу літака, сказавши, що йому потрібно щось взяти з купе над нами. Потім він став на одне коліно і попросив мене вийти за нього заміж.

Я була надзвичайно щаслива, і всі на борту аплодували та знімали нас на відео. Мені точно є що згадати. Навіть той тиждень на морі був неймовірним…

Я зателефонувала мамі одразу після приземлення. Вона плакала від щастя, і я теж плакала. Вже того вечора ми з Романом почали планувати весілля. Де б ми могли одружитися, скільки людей запросили б і як би це все виглядало.

Мій майбутній чоловік намагався трохи приборкати мене, бо знав, що у нас небагато заощаджень. Але я сказала йому не хвилюватися, тому що мама обіцяла мені допомогу.

Коли ми повернулися з відпустки, я побігла до мами і пояснила їй плани на весілля. “Мамо, скільки ти можеш дати грошей на моє весілля?” – запитала я. Мама зблідла, і я почала відчувати, що щось відбувається не те.

“Ну, розумієш, в Тетянки зараз великі фінансові проблеми, тому я віддала твоїй сестрі всі свої накопичення, – обережно сказала вона.

Я була дуже розчарована. Моя молодша сестра, яка ніколи не працювала і не намагалася це зробити, бере гроші у батьків…

Але це ще не все. Потім від мами з’ясувалося, що в неї зовсім немає грошей, але вона спробує щось відкладати на весілля.

Це неймовірно засмутило мене. Десять років тому вона обіцяла мені допомогу з весіллям. А тепер, коли я виходжу заміж, не отримаю від неї ні копійки. Все, про що я мріяла, раптом руйнується…

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page