fbpx

Коли ми тільки з Дімою одружилися чотири роки тому, з нами жила півтора року його молодша сестра і ми цю Діну повністю утримували. Зараз у нас вже є дитина, дворічна донечка Улянка. Діма усе взяв на себе: оплата орендованої квартири, продукти і все решта. – Дружин може бути 153 штуки, а сестра – назавжди! Через кілька днів наступне відео, яким вона натякає. що мені час би на роботу вийти і не сидіти на шиї чоловіка. І все б нічого, але мені прикро за нашу дитину, коли я народжувала донечку і пролежала там 56 днів, він жодного разу не поспішив до нас і не читав молитву!

Коли ми тільки з Дімою одружилися чотири роки тому, з нами жила півтора року його молодша сестра і ми цю Діну повністю утримували. Зараз у нас вже є дитина, дворічна донечка Улянка. Діма усе взяв на себе: оплата орендованої квартири, продукти тощо.

У цей час я в декреті з дитиною сиділа вдома, нам було неймовірно важко фінансово. Але я наївна повністю їм довіряла, старалася не просити у них гроші на наші витрати з дитиною, жила практично на дитячу допомогу, дуже рідко просила грошей у чоловіка, бо знала, що їм потрібно щомісяця покривати кредит великої суми.

У цей час моя зовиця обмінювала свої гроші у валюту і подорожувала, де хотіла. Я ні сном. ні духом. а вони позичали гроші свекру для покупки нової машини. Думаю, зовиця відправляла гроші і моїй свекрусі з нашої каси. І багато інших моментів. Пів року тому Діна вийшла заміж.

Приблизно з цього моменту у нас з Дмитром почалися конфлікти, а найперша суперечка сталася через те, що моя свекруха в сімейний чат однієї з соціальних мереж відправила відео, в якому йдеться, що брат і сестра найближчі родичі, що вони повинні завжди про це пам’ятати, що дружин може бути 153 штуки, а сестра – назавжди.

Через кілька днів наступне відео, яким вона натякає що мені час би на роботу вийти і не сидіти на шиї чоловіка, що подарунки які ми їй даруємо – це подарунки від мого чоловіка, оскільки куплені на його гроші. Цього разу я довго не думаючи покинула цей чат.

Я, ще коли жили з Діною разом, не раз помічала, що свекруха постійно вкладала моєму чоловіку думку, що вони найближчі один у одного, що він повинен про сестру піклуватися, забезпечувати, захищати, балувати і так далі. У той момент я наївно вірила, що колись вона вийде заміж і ситуація зміниться.

Але стало тільки гірше, бо якщо чоловік не спілкується з сестрою кілька днів – починає говорити, як він за нею скучив, що треба йому зателефонувати Діні і дізнатися як у неї у справи, тим більше, що вона зараз при надії. Днями зовиця якраз народжувала, коли чоловік прийшов з роботи я йому повідомила, що Діна в лікарні, він почав метушитися, місця собі не знаходив.

Діма невпинно читав молитву, а в якийсь момент видав, що він їде до сестри і на території відділення молитиметься. У результаті ми поїхали всією родиною: я, чоловік і донька.

І все б нічого, але мені прикро за нашу дитину, коли я народжувала донечку і пролежала там 56 днів, він жодного разу не поспішив до нас і не читав молитву! Підкажіть будь ласка як віддалити чоловіка від свекрухи і зовиці, бо вже у мене ніяких сил немає!

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено

You cannot copy content of this page