fbpx

Коли ми в черговий раз відвідали лікаря, він сказав, що Софія повністю здорова і готова хоч “сьогодні” стати мамою. І в той момент він переключився на мене. Я не став мовчати і відразу ж сказав, що в моїй родині ніколи з цим проблем не було. У мене ще є два брати і сестра, і на даний час вони виховують чудових діточок. Я був впевнений, що треба просто почекати. Та дружина вирішила це питання в інший спосіб

Я і подумати не міг, що розлучення з дружиною так погано на мене вплинуть. Я до останнього надіявся, що Софія одумається. Та  все виявилося набагато складніше і заплутаніше.

Останні п’ять років спільного проживання з дружиною пов’язані з численними переживаннями. Ми довгий час намагалися стати батьками, але в нас нічого не виходило. Після обстежень дружини (в неї все було добре), лікар сказав здати якісь аналізи і мені. Але я відразу сказав Софії, що в моїй родині всі були здорові і могли мати дітей, тому проблема точно не в мені.

Ми вирішили пустити все на самоплив, точніше, я так наполіг. Ми перестали ходити до лікарів, і надіялись на удачу. Я вірив, що одного дня Софія ощасливить мене гарною звісткою.

Але виявляється, що змирився з цим лише я. Софія з кожним днем ставала все більш схвильованою. Вона могла без причини злитися на мене. Я старався її не перечити і в такі моменти просто йшов з дому.

Одного такого дня я повернувся, і дома дружину, як і її речей, не застав.

Все було зрозуміло, вона поїхала “подумати” до своїх батьків. Ми декілька разів зідзвонювалися. Я до останнього навіть не припускав того, що дружина більше ніколи до мене не повернеться.

З того часу минуло майже пів року. Дружина зустрічатись зі мною не хотіла. Я телефонував її батькам і просив, щоб поговорили з дочкою, щоб та не мудрувала і поверталася до мене. Але вони нічого чітко мені не відповідали. І був відчутний їх до мене холодок.

В цей час я став більше часу проводити з друзями, і сам того не помітив, як скотився на “дно”. Головною моєю ціллю було повеселитися з чаркою в руках.

Ми з Софією розлучилися. Я звинувачував у всьому що сталося її. Я був впевнений, якби вона не переїхала до батьків, ми б були разом до сьогодні.

І ось одного дня я зустрів Софію в центрі нашого міста. І перше, що я побачив, був її невеличкий животик, який вона ніжно час від часу погладжувала. Поруч з нею йшов високий чоловік, і щось розказував. Софія ж у відповідь йому усміхалася.

В той момент я зрозумів, що сам винен у такому житті. Я дуже шкодую, що не послухав лікаря, і не здав ці аналізи. Можливо, з допомогою лікарів у нас би все вийшло.

Читайте також: На ювілей син з дочкою скинулися і купили татові смартфон. Я не поділяла ентузіазму чоловіка. Щойно діти навчили його працювати з ним, як наше життя розійшлося. Кожну вільну хвилину Степан проводить з телефоном у руці. Я була вражена, коли дізналася, що він також має профілі в соціальних мережах. Він підписаний на деякі групи, де він, здається, дуже активний. Але далі почалось неприпустиме

Та вже нічого не повернеш.

Не повторюйте моїх помилок…

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page