fbpx
життєві історії
Коли ми з Марком побралися, жили окремо від усіх, щоправда, на квартирі моїх батьків. Збудували будинок та переїхали. Коли народився наш малюк Любчик, тимчасово перебралися до свекрів через ситуацію в Україні, вони були дуже раді, особливо свекруха. Тижень тому прийшов чоловік і каже, що у вихідні хреститимемо дитину, мама пішла і домовилася. Я йому кажу: «А нічого, що у нас хрещена поїхала і любчик шморгає носиком?». мало не до конфлікту дійшло. Потім він мені зізнався, що його мама дуже хоче хрестити дитину, і щоби хрещеними були його сестра з чоловіком, давай уважимо маму

Коли ми з Марком побралися, жили окремо від усіх, щоправда, на квартирі моїх батьків. Збудували будинок та переїхали, зараз квартиру батьки під оренду віддали.

Коли народився наш малюк Любчик, тимчасово переїхали до свекрів через ситуацію в Україні, вони були дуже раді, особливо свекруха. Дуже допомагала, за що їй велике спасибі. Віра Андріївна жінка скромна, дуже спокійна, я навіть сказала б тиха, вона колишня вихователька. Але як кажуть, у тихому вирі чортики водяться.

Спочатку я не розуміла, як можна так поводитися з власною дочкою. Сестра чоловіка Люда одружена, двоє дітей. Перший раз вона його зловила на зраді, коли народилася перша дитина, приїхала до мами, мама сказала нічого не розповідати татові, що ні про яке розлучення мова йти не може, що ти народила і живеш тепер заради дитини, а найголовніше, що в них сім’ї ніхто і ніколи не розлучався.

Згодом Люда ходила при надії другою дитиною, і знову ловить чоловіка на гарячому, знову їде до мами, татові кажуть, що чоловік захворів, розмова відбулася з мамою знову така сама Але тут моя свекруха поговорила із зятем у контексті, що якщо зраджуєш, то роби це по-тихому та за межами квартири.

Минув час. Люда з дітьми з якоїсь поїздки повернулася додому і виявила докази, що вказують на присутність чужої жінки в квартирі. Він, звичайно, відпирався і виправдовувався, вона зателефонувала мамі, мама виправдала зятя. Зовиця мені, розповіла, що було. Я їй запропонувала піти на якийсь час до мами з татом, пожити окремо і зрозуміти, чи дорожить її чоловік сім’єю і розібратися в собі. На що вона мені відповіла, що мама сказала їй так: «Якщо збираєшся йти – йди куди хочеш, я тебе не прийму з дітьми, народила дітей, живи заради них, а я приїжджатиму і допомагати з дітьми буду. Чоловік є – радуйся. У нашій сім’ї ніхто і ніколи не йшов і не розлучався».

І ось ми живемо у свекрів. Про допомогу її прошу мінімум, спілкуюся шанобливо, Марку нічого поганого про його батьків не говорю, та й ніколи не говорила, батьки мене все життя вчили, що дорослих треба шанувати.

Сьогодні чоловік попросив відправити його мамі з його телефону фото його документів та документів дитини. Прочитавши останнє повідомлення від неї, у мене заворушилося волосся на голові.

Чоловік хотів купити мотоцикл, я його не могла відмовити, зателефонувала та розповіла його мамі. Вони поговорили, начебто вирішив не купувати. Сьогодні читаю повідомлення, там написано: «Сину, якщо з тобою щось трапиться ні дружині, ні дитині ти не будеш потрібен. Запам’ятай, крім мами ти нікому не потрібний. Це життя». Я її як матір розумію, але мої батьки ніколи мені такого не говорять ні про чоловіка, ні про дитину, та взагалі ні про кого. Вражає, що у вічі посміхається, каже яка я гарна мама та дружина, що я все правильно роблю, а на ділі… Що це?

Тижень тому прийшов чоловік і каже, що у вихідні хреститимемо дитину, мама пішла і домовилася. Я йому кажу: «А нічого, що у нас хрещена поїхала і любчик шморгає носиком?». мало не до конфлікту дійшло. Потім він мені зізнався, що його мама дуже хоче хрестити дитину, і щоби хрещеними були його сестра з чоловіком, давай уважимо маму.

Увечері того ж дня, коли прийшла з роботи. віра Андріївна дуже люб’язно просила хрестити дитину, я їй пояснила і про нежить і про хрещену, яку я вибрала, а вона мені сказала, що вони взнали у батюшки, що сестра із зятем просто потримають, а хрещеними наречуть, кого ми хочемо. І вона це зробила, бо її син про це просив.

Я мало не впала від такої зухвалої неправди, бо до нас заїжджав зять після дачі, і у Марка питав, що за півень клюнув його маму з хрестинами? Я зрозуміла, що вона просто втручається в наше життя, налаштовує Марка проти мене. Не можу зрозуміти, навіщо вона це робить? І як поводитися далі? Адже в очі вона мені нічого не каже.

Словом, треба скоріше повертатися в свій будинок в Броварах. але всі кажуть, що ще ранувати, тому й сидимо поки що у свекрів на заході країни.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.