fbpx
життєві історії
Коли ми з сином вже мали повертатися, я попросила Влада приготувати для нас легенький супчик, щоб з дороги і я, і син, могли перекусити, бо купленим я сина кормити не буду. Чоловік на диво легко погодився. Я зраділа і з нетерпінням чекала його “шедевру”. Ох, що мене чекало дома. Чоловік потираючи руки запросив нас до столу і почав розливати по тарілочках… – окрошку! Ох і обіди було!

Трохи смішно це звучить, але вперше за три роки спільного проживання, ми з чоловіком посварилися, а виною всьому стала – “окрошка”.

Моя історія не буде виглядати, як історія, скоріше, як запитання до інших жінок і чоловік в тому числі.

Почну з того, що в нас з чоловіком все чудово і навіть свекруха моя мені не дошкуляє і моя мама багато допомагала і допомагає.

Виховуємо з Владом синочка, якому в жовтні три рочки виповнилося.

Маємо свою квартиру. В чоловіка свій бізнес, я до декрету працювала бухгалтером, але коли появився синочок вирішила повністю присвятити себе сину і загалом сім’ї.

Чоловік приносить гроші, я ж підтримую домашній вогник. Готую, прибираю і можна сказати, дитина повністю на мені.

Відколи ми почали жити разом, ми жодного разу не розлучалися з чоловіком. Звичайно, було таке, що я їхала до бабусі в село на один день, чи до своєї мами, але перед тим я готувала для чоловіка їсти. Ну не любить мій Влад цю справу і я його розумію.

Ніколи в нас щодо готування не виникало суперечок. Чоловік завжди хвалив мої кулінарні здібності і все в нас було гаразд.

А місяць тому я з сином вирішила поїхати без чоловіка на курорт, що знаходиться в Закарпатті.

Син вже такий по віку, що можна поїздом з ним подорожувати.

На відпочинку ми пробули десять днів. Гарно там, і басейн і природа, річка. Краса неймовірна. Зарядилися ми з сином енергією на цілий рік.

Знаю від чоловіка, що він після того, як з’їв все мною наварене, щось собі готове купляв. Зараз з тим проблем нема, заходиш в супермаркет і вибираєш на любий смак.

Коли ми з сином вже мали повертатися, я попросила Влада приготувати для нас легенький супчик, щоб з дороги і я і син міг перекусити, бо купленим я сина кормити не буду.

Чоловік на диво легко погодився. Я зраділа і з нетерпінням чекала його “сюрпризу” дома.

Повернулися ми з сином о 20.00.

Ох, що мене чекало дома…

Чоловік потираючи руки запросив нас до столу і почав розливати по тарілочках… – окрошку.

Я не знаю як ви, але я цю “страву” їла в своєму житті вперше. В нас таке ніхто не варить. Я чула і знала приблизно, що воно таке, але ніколи навіть в очі не бачила.

Я відразу ж зрозуміла, що син це точно їсти не буде, тому в мультиварці почала готувати гречку, а сама, щоб не образити чоловіка, почала їсти ту окрошку.

В себе змогла закинути не більше трьох ложок…

Я не розумію, як це можна їсти. Я не хочу нікого образити, хто її готує і смакує, та мені це не зайшло, від слова – зовсім.

Я не хотіла чоловіка образити, але так вийшло.

– Я так старався для вас з сином. Я довго думав, що вам приготувати, а тут друг зателефонував, питає, що робиш. Я ж відповів, що думаю, що дитині і дружині приготувати, бо з дороги повертаються. Він і порекомендував в таку жару, що найкращим виходом буде – прохолодна окрошка!

Читайте також: Ох і відбуваються в нас “цирки”, де в головній ролі свекруха, як приїжджає її донечка з зятем. То вона вже бігає, метушиться, так хоче вгодити їм, готує найкращі страви, свою внучку балує всім з городу. А внучка, яка живе з нею, нехай сама піде собі назбирає тої полуниці чи суниці. Якось моя свекруха пішла в магазин, міській внучці смаколики купляти, так продавець звернула увагу: “Що це ти, Марійко, все по одному береш в тебе ж дві внучки дома”

Знаю, що він пів дня з нею возився, бо це справді затяжний процес, але як би я не хотіла, їсти я її не буду, не моя це страва. А Влад, як на зло, таку велику каструляку приготував…

Але чим потрібно було думати, щоб таке і дитині приготувати?

Словом, закінчилося все тим, що чоловік на мене образився і два дні нормально не спілкувався.

Зараз, дякувати Богу, все в нас добре, пройшло.

І ось в мене до вас питання. Є тут ті, хто готує і їсть цю страву?

І чи правий чоловік, що образився на мене?

Автор – Наталя У

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page