fbpx
життєві історії
Коли не стало мами, її молодша сестра не кинула нас: мене і моїх братів-підлітків. Тітка старше мене на 11 років, коли вона взяла над нами опіку, їй було всього 27. Вона віддавала всі свої сили, щоб ми ні в чому не мали потреби. Вона боялася вийти заміж, тому що вважала що її чоловік неодмінно буде вважати нас тягарем

Коли не стало мами, її молодша сестра не кинула нас: мене і моїх братів-підлітків. Тітка старше мене на 11 років, коли вона взяла над нами опіку, їй було всього 27. Вона віддавала всі свої сили, щоб ми ні в чому не мали потреби. Вона боялася вийти заміж, тому що вважала що її чоловік неодмінно буде вважати нас тягарем.

Ми виросли, вивчилися. Брати відслужили в армії. Кілька років тому одружився середній брат, у нього є дитина. Молодший брат живе з дівчиною, там весілля теж не за горами.

Я заміжня, у мене 2 дітей. Тітка завжди бажаний гість в моєму будинку, але не в будинках моїх братів. Я ніколи не забуду, що тітка для нас зробила, але останнім часом вона переходить всі межі. Зараз їй 39 років, ще не пізно влаштувати своє особисте життя, але вона вважає за краще лізти і руйнувати наші життя.

Весь свій вільний час вона проводила у братів. Ходила до них додому через день, по черзі, і вважала своїм обов’язком усьому навчить невісток, замінивши їм свекруху. Сім’я середнього брата стояла на межі розлучення через тітку: брат не може їй і слова поперек сказати, дозволяє господарювати в його будинку, незважаючи на протести дружини.

Дівчина молодшого брата просто зняла нову квартиру і строго-настрого наказала йому нікому не говорити адресу. Але нашій тітці це не стало на заваді: вона простежила за племінником після роботи і як ні в чому не бувало, прийшла до них у гості.

Мене з чоловіком вона не чіпає, в тому плані, що не лізе в наші відносини. А ось жінки братів дратують її просто неймовірно. І, якщо до братів вона ходить, щоб навчити їх дружин, то до мене вона ходить щоб на них поскаржитися.

З скарг і розповідей тітки, я знаю: яку білизну носять дружини братів – тітка рилася у них в речах; я в курсі вмісту їх холодильників, аж до того, що і на якій полиці стоїть; я також поінформована про їх жіночих циклах – також зі слів тітки. Я не можу її виставити за двері, совість не дозволяє, тому я просто змушена сидіти і її слухати.

Якби на її місці була мама, я б давним-давно тактовно попросила б не лізти в життя до мене і братів. А з тіткою я не можу поговорити на цю тему, у мене просто язик не повертається.

Зрештою, вона не зобов’язана була нас до себе забирати, але забрала. І я не можу відплатити їй таким чином, а вона обов’язково сприйме подібну розмову саме так.

Останньою краплею в терпінні наймолодшого брата стало те, що тітка дізналася про очікування на дитину його дівчини і сказала:

– Сходи, зроби щось. Затримка адже у тебе. Чого дивишся, і молодший мій скоро татом стане.

Дівчина влаштувала істерику. Брат її вигнав під крики своєї дівчини про те, щоб ноги її більше в їхньому будинку не було. Тітка вже місяць ходить, як у воду опущена, постійно плаче:

– Я на вас життя своє поклала, своїх діток немає – про вас піклувалася. А тепер все, дорослі все стали, не потрібна нікому тітка Надя, совісті у вас немає.

З дружиною старшого брата вона теж посварилася в пух і прах, після фрази:

– Ви мені ніхто! Не мама, ні тітка, ні свекруха!

– Як не свекруха? Чоловіка твого виростила? Виростила! Значить – свекруха, – мало не плакала тітка.

– Так йому було 15 років, коли Ви його «ростити» почали, не немовля він був, а вже дорослий. Досить будувати з себе матір Терезу. Що Вам заважало заміж вийти? Хто Вас просить до дорослих племінників лізти? Нікому життя не даєте, і самі не живете. Ви – набагато гірше свекрухи.

Я намагалася познайомити тітку з нашим неодруженим 45-річним сусідом, але вона навідріз відмовилася сходити навіть на одне побачення. У відповідь я отримала купу звинувачень, що хочу від неї позбутися, що у мене теж совісті немає.

Так більше тривати не може. Мені дуже потрібна порада – чим можна всерйоз захопити майже сорокарічну жінку, щоб вона перестала лізти в наші життя?

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page