fbpx
життєві історії
Коли Ольга виходила з автівки, я вирішив не втрачати моменту, і спитав номер телефону. Дівчина довго не думаючи написала його на клаптику паперу, який я потім заніс у свої контакти. Перша наша зустріч була дуже романтичною, ми гуляли по парку, їли морозиво, а ось коли я зателефонував вдруге, мене чекав сюрприз

Коли Ольга виходила з автівки, я вирішив не втрачати моменту, і спитав номер телефону. Дівчина довго не думаючи написала його на клаптику паперу, який я потім заніс у свої контакти. Перша наша зустріч була дуже романтичною, ми гуляли по парку, їли морозиво, а ось коли я зателефонував вдруге, мене чекав сюрприз.

***

Я їхав в село до своєї тітки погостювати. Не був там вже років вісім. Але недавно я купив собі автівку, і відразу ж вирішив відправитися в дорогу. Їхати до неї близько чотирьох годин, це триста п’ятдесят кілометрів.

Тому я вирішив поїхати вночі, коли траса більш менш порожня. Траса у нас хороша, скрізь ліхтарі, тому видимість була чудова як удень.

Я вже проїхав більше трьохсот кілометрів, як побачив що на узбіччі голосує дівчина. Мені її стало шкода, і я зупинився, як не крути була ніч, і негоже дівчині одній стояти на дорозі.

Дівчина попросила підвезти її до перехрестя, а там їй пішки пару метрів, і вона буде вдома.

Одному було нудно їхати, дівчина була симпатична, тому я погодився. Вона з радістю сіла в мою машину, і ми поїхали.

По дорозі ми розговорилися, вона розповіла що, працює медсестрою. А вночі вона виявилася на дорозі, так як не встигла на останній автобус. Я чомусь їй повірив, і бесіда перейшла в більш дружню розмову.

Не знаю як це вийшло, але вона погодилася дати мені свій номер телефону. Я її довіз до самого будинку, а коли виїжджав назад з села, вирішив її набрати.

Вона відразу взяла слухавку, і я запропонував їй зустрітися, вона була не проти. Ми посиділи в кафе, сходили в парк. Час минув швидко, і я зрозумів що, вона мені подобається. Я запитав дозволу зателефонувати їй ще, вона була не проти.

Так я поїхав до себе в місто, але в думках постійно згадував цю дівчину. Вирішив почекати хоча б пару днів, і потім їй знову подзвонив.

Але на цей раз слухавку взяла не вона а якийсь чоловік. Він мені сказав що, він її чоловік, і якщо я подзвоню ще раз, то мені буде погано.

Мої мрії звалилися в один момент, я не розумів навіщо вона погодилася зі мною зустрітися, якщо була заміжня, і не сказала мені про це.

Робити я нічого не став, вирішив все забути, і видалив її номер.

Потім мені з її номера пару разів дзвонили, я не знаю хто це був вона або її чоловік, але мені вже було все одно. Я заніс цей номер в чорний список, щоб ніколи про неї не згадувати.

Але не знаю чому вона не виходить у мене з голови, може тому що дійсно запала мені в душу, а може тому що такого зі мною ще не відбувалося.

Але як би там не було, більше я таким способом не знайомлюся, і дівчат до перехрестя не підводжу.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page