fbpx
життєві історії
Коли Павло став затримуватися в спортзалі, Катя відчула, що тут щось не так. Останнім часом між ними стали з’являтися безглузді сварки, які починалися на рівному місці. Павло став дратівливий і все частіше перебував у поганому настрої. А виявилось, що у спортзалі його заспокоювала Аліса, яка була дуже красива, розумна і – хитра

В юності Павло був товариським і позитивним хлопцем. Він займався боротьбою, регулярно відвідував спортзал і вів здоровий спосіб життя. У 18 років він шалено закохався в Катю, яка відповіла йому взаємністю. Катерина була приємною і дуже милою дівчиною з хорошої сім’ї . Їх пара була всім прикладом. Вони довіряли один одному і щиро любили. Таким відносинам можна було тільки позаздрити. І, з часом, заздрісники з’явилися. За матеріалами

У спортзалі з Павлом познайомилася Аліса. Було видно, що ця дівчина відчуває до хлопця не просто інтерес. Аліса була дуже красива, розумна і хитра. Коли Павло став затримуватися в спортзалі, Катя відчула, що тут щось не так. Останнім часом між Катею і Пашею стали з’являтися безглузді сварки, які починалися на рівному місці. Павло став дратівливий і все частіше перебував у поганому настрої.

У спортзалі його заспокоювала Аліса, і якось увечері Павло проводжав її додому. Мило розмовляючи по дорозі, Аліса запросила Павла на чай. Того ж вечора Аліса cпокуcила хлопця.

Чутки дуже швидко дійшли до Каті, і дівчина вирішила розірвати стосунки. Катя впала в сильну депpесію і практично не виходила з дому. Павло переніс розрив відносин набагато простіше. У наших спільних друзів склалося враження, що він зовсім не засмутився.

Читайте також:– НАВІТЬ НЕ ЗНАЮ, ЧИ ВАРТО ТОБІ ПРО ЦЕ ЗНАТИ, – ПРОБУРМОТІЛА ДОЧКА, ХОВАЮЧИ ОЧІ. – НАПЕВНО, ВСЕ Ж НЕ ВАРТО. – АЛЬКА! ЦЕ ЩО ЗА СЕКРЕТИ? – Я РОЗГУБИЛАСЯ: МОЯ ДОЧКА НІКОЛИ НІЧОГО ВІД МЕНЕ НЕ ПРИХОВУВАЛА. ВОНА ПІДНЯЛА ГОЛОВУ, НЕМОВ ЗВАЖИВШИСЬ НА ЩОСЬ ПОЗАМЕЖНЕ, І РАПТОМ ВИПАЛИЛА: – ТАТО ТОБІ ЗРАДЖУЄ!

Він продовжував активно зустрічатися з Алісою. Незабаром в залі з’являлися нові дівчата, і він плавно переключався на них. Спокійно залишаючи одну, Павло вільно починав доглядати за іншою дівчиною.

Багато хлопців на той час благополучно одружилися. Друзі говорили: «Павло, зупинись!». Але хлопець нікого не слухав і посміхався. Йому явно подобалася ця мінливість у відносинах. Зараз нашому Павлику вже 38 років і він до цих пір не одружений. Він уже всерйоз хоче сім’ю та дітей. Але відносини з жіночою статтю все на тому рівні, тільки зараз дівчата не сприймають Павла всерйоз.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

You cannot copy content of this page