fbpx
життєві історії
Коли прийшов час замінювати все в кухні, ми засмутилися, бо не хотіли брати кредит. Але неочікувано руку допомоги простягнула свекруха. “В мене є деякі накопичення. Кому мені ще допомагати, як не вам”. Як тільки кухня була вмонтована, ми всією сім’єю і зі свекрухою, пили каву і насолоджувалися красою. Якби ж я знала, що задумала Ірина Олександрівна, то б ще не один рік на старій готувала. Але, дякуючи сину, ми таки її позбулися

Коли прийшов час замінювати все в кухні, ми засмутилися, бо не хотіли брати кредит. Але неочікувано руку допомоги простягнула свекруха. “В мене є деякі накопичення. Кому мені ще допомагати, як не вам”. Як тільки кухня була вмонтована, ми всією сім’єю і зі свекрухою, пили каву і насолоджувалися красою. Якби ж я знала, що задумала Ірина Олександрівна, то б ще не один рік на старій готувала. Але, дякуючи сину, ми таки її позбулися.

Мій чоловік весь день на роботі, але у мене є вільні післяобідні години. Замість того, щоб спокійно їх провести, перш ніж кинутися до занять з дітьми, доводиться “спілкуватися” зі свекрухою.

Ірина Олександрівна відвідувала нас щодня, відколи зробила нам цей подарунок – купила і вмонтувала кухню і все в ній. Якби я знала це наперед, я б залишила стару і на ній готувала.

Я багато років готувала на нашій старій і не дуже комфортній кухні. Але я звикла до пошкоджених дверей, тупо розміщеної маленької раковини і абсурдно високих шаф.

Коли одна шафка мало не впала мені на голову, а на стіні за нею з’явилася цвіль, я розридалася.

Настав час чергового кредиту. Але цього разу свекруха сказала, що хоче нам допомогти. Вона почала говорити, що в неї є деякі накопичення і кому вона буде допомагати, як не нам. Ви знаєте, мене її пропозиція зацікавила і ми з чоловіком дали добро на заміну кухні.

У мене ніколи не було великих проблем з матір’ю чоловіка. Я з Іриною Олександрівною ладнала, але ми також не були великими подругами.

Ми трималися на значній дистанції одна від одної. Але ця дистанція зникла, коли закінчили монтувати нашу кухню. Вона була настільки красивою та ідеальною, що я змінила свою думку щодо свекрухи і стала запрошувати її в гості чуть не кожного дня.

Але через тиждень моя ейфорія зникла.

Я повертаюся з роботи о другій годині дня і іноді зустрічаю її перед будинком. Потім вона дві години сидить на кухні, дозволяє собі приготувати чай чи каву і навіть переглядає мої журнали.

У цей момент я готую вечерю для сім’ї, тому часу у мене відносно мало. Але я хотіла б готувати в спокої, чи переглядати улюблені шоу. Замість цього мені доводиться слухати її історії про сусідів.

Через два тижні я поскаржилася чоловікові. Але він пояснив мені, що його мама самотня і я їй подобаюся.

– Завдяки моїй мамі у тебе ідеальна кухня, тож, можливо, вам варто зблизитися?, – невинно сказав мені чоловік.

Але коли його мати приходила кожні вихідні, коли він дома, і ґаздувала на нашій кухні, його око також почало смикатися. Виходу з цього немає, я дійсно повинна бути вдячна за фінансову допомогу. Але якби я знала, я б і надалі готувала на старій, поки б не назбирала грошей сама.

Згодом діти розповіли, що бабуся їм часто докучає, особливо коли вони приводять друзів. І ось у сина з’явилася ідея, як її позбутися.

Наш Матвійко доглядає за тарантулом (павуком) друга, і одного дня він поставив його на кухонну плиту, свекруха якраз поверталася з ванної кімнати, і вона ледь не стерпла, коли побачила пухнасте створіння.

– Ну, я піду, у мене на тижні зустріч з подругою, а ще я до стоматолога записана і до сімейного. Побачимося, можливо, через тиждень. Бувай, Марічко, – гукнула вона з дверей, і я видихнула.

Перші дні я навіть сумувала за цією жінкою. Але вже змирилася. Раз чи два в тиждень – Ірина Олександрівна мені не мішає в домі!

А як ваші справи зі свекрухами?

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page