fbpx
життєві історії
Коли справа дійшла до розлучення, Ігор попросив віддати йому більшу частину грошей за спільно нажиту квартиру, оскільки, іпотеку сплачував він. – А нічого, що на мою зарплату ми харчувалися, їздили на море, одягалися? Це не рахується? – Розумієш, ти одна, а у нас з Кірою скоро дитина буде, нам більше місця потрібно, – втішав мене чоловік

Коли справа дійшла до розлучення, Ігор попросив віддати йому більшу частину грошей за спільно нажиту квартиру, оскільки, іпотеку сплачував він. – А нічого, що на мою зарплату ми харчувалися, їздили на море, одягалися? Це не рахується? – Розумієш, ти одна, а у нас з Кірою скоро дитина буде, нам більше місця потрібно, – втішав мене чоловік.

Ігор нічого не заперечував, запропонував розлучення і ділення загальної двокімнатної квартири, великої і з хорошим ремонтом.

Йому невелику двокімнатну в менш престижному районі, а мені кімнату в комуналці. Все тому, що його дама при надії, і їм потрібно більше місця, а я все одно одна. А ще тому, що на сплату іпотеки йшла в основному його зарплата, а те, що ми на мою зарплату їли, подорожували і одягалися – це не береться до уваги.

Обіцяв Ігор судитися, а поки привів свою даму до нас в будинок, який я облаштовувала з такою любов’ю.

Після такого я засмутилася, сиділа на лавці і ридала. До мене підсів добре вдягнений чоловік, який виявився дуже порядним і я від відчаю йому розповіла свою історію.

Він мені запропонував один доволі цікавий варіант, на який я від відчаю погодилася!

Я переїхала на час до подруги, а в одну кімнату пустила погостювати цього чоловіка і чотирьох його друзів (він працював прорабом, а ці друзі були прості робочі).  Не знаю, що там сталося, але через тиждень до мене прийшов Ігор і сказав, що готовий залишити мені квартиру за компенсацію в 100 тисяч!

Ми розлучилися тихо-мирно, гроші йому я віддала, живу в своїй квартирі. Того чоловіка бачила один раз. Він подарував мені статуетку на пам’ять і сказав, щоб я не боялася, йому від мене нічого не потрібно, він просто допоміг, бо у них в сім’ї не заведено обманювати і ображати жінок.

Ось так мені допомогла зовсім постороння людина.

Дякую тобі, чарівник!

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page