Коли я виходила заміж за Василя, моя свекруха обіцяла нам, що будинок в якому вона живе в селі, буде належати нам. Живемо ми з Василем в місті Чернівці, разом із моєю бабусею Ніною, виховуємо двох синочків.
Моя свекруха крім Василя має ще молодшого сина Артема. Він зі своєю жінкою і дітьми виїхав за кордон жити. І минуло вже три роки, як вони покликали мою свекруху до себе.
Щоб хата не пустувала, ми з чоловіком почали частенько навідуватись в село. За три роки ми поробили там ремонти, утеплили будинок, я насадила багато декоративних кущиків, які будуть милувати око багато років без особливого догляду.
Чоловік змайстрував гойдалку і зробив нову огорожу. Наші хлопці завжди нам говорять, що їм більше подобається жити тут, в будинку, а ніж в двокімнатній квартирі з бабусею.
Цього літа мій чоловік взяв на роботі відпустку, щоб ми могли з синами більше побувати в селі, та наш спокій порушив несподіваний сюрприз моєї свекрухи, вона приїхала з якимось Мікаелло, щоб похвалитися, в якому будинку в Україні вона живе.
Та ми змовчали, що будинок до, це було щось трошки інше.
Я накрила шикарний стіл з купою різної смакоти. Кожного дня обходжувала їх, догоджала так, щоб в них залишились по від’їзду приємні враження. Василь возив їх машиною на різні екскурсії.
Свекруха кожного місяця висилає нам немаленьку суму грошей. Тому економити ми для неї на розвагах і не планували, залишила нам будиночок, в який ми в майбутньому мабуть і переїдемо жити.
Вже коли свекруха збиралась від’їжджати, я накупила наших гостинців з України, подаруночків для дітей брата, аж на п’ять тисяч гривень.
Свекруха відвела нас з Василем в іншу кімнату і повідомила, що будинок переписала на двох синів, так щоб було по чесному, на Василя і Артема. Я, якщо чесно, втратила дар мови. Я стільки праці і любові вклала в наш будиночок, а він повністю не належить мені, це так важко і несправедливо, невже Артему це потрібно?
Проводжали ми її вже не так як завжди, ми були спантеличені і розгублені.
Що нам робити далі? Я не знаю. Василь говорить, що соромиться питати брата, які в нього плани на будинок, а я не можу так вити своє гніздечко в очікуванні, що колись може приїхати Артем і відібрати в нас його.
Як ви вважаєте, чи буде гарно виглядати, якщо я запитаю сама про це у Артема?
Автор – Успішна Емма
Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.
У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!
Передрук заборонено!
Недавні записи
- Свого сина Галина Петрівна не виховувала. Принесла “в подолі” і віддала своїй мамі. Мій чоловік виріс такою чудовою людиною завдяки бабусі. Дай Бог їй здоров’я. І коли в нас народилася дитинка, свекруха, яка вела не дуже гарне життя, почала мене вчити, як виховувати Миколку. Бо бачте, він мені колись на голову вилізе. – Надто сильно ти про нього піклуєшся. Самостійним він ніколи не стане!
- До сина на ювілей з пустими руками я не йшла. В невістки маленька дитина, і вона відразу ж попередила, що всю гостину вона буде замовляти. Ну, думаю, скільки там тих суш в коробочці. Я стала ні світ ні зоря, котлет насмажила, олів’є приготувала, огірки і помідори вквасилися. – Ви сідайте на диван! З хвилини на хвилину має доставка під’їхати. – Та чого чекати! В мене все є. – Я давай витягати продукцію з сумки. Я ж і подумати не могла, що невістка так на це відреагує. Відтепер буду на гостину до них йти, як пані: телефон в сумочку і все!
- Свекруха моя знову умудрилася вчудити! Ну скільки пояснювали, просили людину – все одно своє гне. Ось і зараз. Але вона весь час забуває про це прохання, ну або навіть абсолютно свідомо ігнорить його. Притягла дитині розумний телефон, який, само собою, у малого вже є
- Оскільки у нього за містом невелике господарство, є живність – коза. кури-качки – та город, його дні з коханою жінкою мають бути дуже насиченими. Підйом із самого ранку. Потім робота. Догляд за тваринами та майбутнім урожаєм. Неспішно, без фанатизму. Але щоб аж до обіду. Потім невелика перерва й знову працювати – все, як у наших предків. Вони роботи не боялися і жили сто років. Моя квартира в центрі Луцька йому як п’яте колесо
- Учора моя невістка Олена мала 36 років. Та я поїхала у місто до дітей на два дні раніше – щоб усе їй допомогти, разом приготувати всілякої домашньої смакоти – голубців, завиванців, холодцю, перців нафарширувати, торт спекти, млинців з сиром солодких . Привезла з села всього свого – курку, качку свої, свининки на холодець купила в сусідів, яєць – теж своїх, мочка і сиру, тільки зробила. Ну й овочів-фруктіва, само собою. Ледве доперла все маршруткою! А сьогодні вже поїхала зранку додому, наплакалася всю дорогу і заспокоїтися не можу – ну так прикро! Ну хіба так можна??? Все запхала в холодильник і не глянула. А відмітили – просто сором