fbpx
Цікаве
Коли цього року українці повинні перевести стрілки годинника на зимовий час, та як правильно підготуватися до цього дійства!

Коли цього року українці повинні перевести стрілки годинника на зимовий час, та як правильно підготуватися до цього дійства!

Перехід на зимовий час у 2021 році відбудеться в останню неділю жовтня. Цього року дата переведення стрілок годинника припадає з 30 на 31 жовтня, тобто з суботи на неділю.

Медики стверджують, що перехід на зимовий час організм людини переносить краще, ніж на літній, разом з тим, це все одно стрес. Тому до переводу стрілок годинника потрібно готуватися заздалегідь.

Приблизно за тиждень до події почніть лягати спати на 25-20 хв пізніше, ніж зазвичай. Так ви дасте своєму організму трохи часу, щоб звикнути до нового графіку. Намагайтеся не перевтомлюватися і не дуже нервувати. Дайте собі трохи часу, щоб розслабитися.

Дотримуйтеся правильного харчування. Намагайтеся не вживати жирну їжу, відмовитися від “міцненьких” напоїв, пити більше води, вживати багаті вітамінами продукти, рибу. Не користуйтеся гаджетами принаймні за пів години до сну. Провітрюйте кімнату і намагайтеся більше гуляти на свіжому повітрі.

Будьте здорові, і нехай все у вас буде добре!

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page