fbpx
життєві історії
Коли Уляна почала зустрічатися з Адріаном, я зраділа. Він живе в Іспанії, має хорошу роботу. Вони деякий час зустрічались, то на його, то на її території. І все б нічого, якби не діти від попередніх стосунків. В Уляни син Дмитрик 7 років, а в Адріана дочка – 12, але проживати вона вирішила з батьком, в чому й проблема. Недавно Уляна розлючена повернулася до України

Коли Уляна почала зустрічатися з Адріаном, я зраділа. Він живе в Іспанії, має хорошу роботу. Вони деякий час зустрічались, то на його, то на її території. І все б нічого, якби не діти від попередніх стосунків. В Уляни син Дмитрик 7 років, а в Адріана дочка – 12, але проживати вона вирішила з батьком, в чому й проблема. Недавно Уляна розлючена повернулася до України.

***

Заїжджала сьогодні до подруги, а там така драма: пів року зустрічається з Іспанцем, обом близько 40, обидвоє розлучені, в Уляни син 7 років, у Адріана дочка – 12.

Каталися один до одного неодноразово, зустрічалися в Європі і в Україні, подорожували разом, сумісність ідеальна, цікаве спілкування, на одній хвилі.

Вирішили спробувати пожити разом, Уляна приїхала до нього з сином. Відносини його і сина відразу відмінно склалися, що абсолютно не можна сказати про їхні стосунки з його дочкою.

Дівчинку і тато і мама залюбили до не можна, 4 роки тому розлучилися, і відчуваючи почуття провини перед дитиною, ще більше задаровували і ні в чому не відмовляли, живе тиждень у тата, тиждень у мами.

Але з цього року може самостійно вибрати з ким жити постійно, хоче залишитися з батьком, відповідно до місцевого законодавства.

Дочка поставилася до появи потенційної мачухи більш ніж агресивно, руйнувала всі спільні плани, ігнорувала будь-які спроби спілкування, грубо припиняла увагу до себе від сина подруги. Адріан розводить руки і не розуміє що робити.

Уляна поїхала з сином до України попросивши розрулити питання з дочкою. Дочка сказала, що кохана жінка її батька їй огидна і вона не дасть їм бути разом.

Я запитала Уляну чому вона сама наполегливо не порозмовляє з дочкою Адріана, щоб переконати її в тому, що немає для неї ніякої загрози. Але Уляна вважає, що тут справа батьків, а не її.

Що б ви порадили в такій ситуації?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!