fbpx
життєві історії
Коли в нас народилась донечка, ми Юру взяли за хресного батька. І все б нічого, та наш Юра досі холостякує. Він гарний, видний мужчина, з достатком, адже має свій власний бізнес. Скільки претенденток було на його серце. Та все щось його зупиняло перед важливим кроком. Ми з чоловіком навіть самі робили кілька спроб, щоб його з кимось звести. А проблема, виявляється, в його мамі! Цирк на дроті, чесне слово!

У мого чоловіка є друг дитинства, звати його Юрій, він дуже частий гість у нас в домі, жодне свято не проходить без його присутності.

Про Юру можна розповідати багато, він дуже добрий, щирий і відданий, як друг. Коли в нас народилась донечка, ми Юру взяли за хресного батька для своєї Златки.

Та є одна проблема, наш Юра ще досі в пошуках тої єдиної супутниці свого життя. Наш друг гарний, видний мужчина, з достатком, адже має свій власний бізнес.

Скільки претенденток було на його серце. Та все не та, щось його постійно зупиняло перед важливим кроком. Ми з чоловіком навіть самі робили кілька спроб, щоб його з кимось звести, та виявилось, що всі ці дівчата не сподобались мамі Юри.

Вона дуже прив’язана до сина, тому мабуть, як і кожна мама, переживає, щоб жінку він обрав собі найкращу.

Вона завжди шукає недоліки в претендентці на серце її сина і всіма способами відмовляє його від одруження.

Юра така людина, що йому дуже важлива думка мами, тому якщо мама сказала, що ця дівчина йому не пара, то значить він з нею розходиться.

Скільки всього різного вона Юрі говорила про дівчат. Навіть були й такі, що: “Вона замолода для тебе! Занадто розкута! Буде керувати тобою! То ніяка господиня!”, і ще безліч схожих.

Читайте також: Коли Ромчик привів додому дівчину на знайомство, то скромністю вона не виділялася. Язик в Наталки “підвішений”, біля мене вона зовсім розкуто себе поводила, в якійсь мірі мене це насторожувало і лякало, адже мені доведеться з нею жити під одним дахом, якщо все в них вийде. Та наші зустрічі ставали все частішими, і згодом я зрозуміла, що Наталка найкраща партія для мого сина

Переконати кума, що, як буде так перебирати, то так і ніколи не одружиться, марна справа. Він завжди знаходить аргументи, що іноді краще самому, ніж жити поряд з чужою людиною.

Мені важко збагнути, чому в його житті все саме так, мабуть, причина і справді в мамі і вона боїться, що прийде невістка і забере всю увагу сина на себе, а з іншої сторони, якщо це так, то це дуже егоїстично і несправедливо.

Як допомогти Юрі? Можливо ви мені дасте якусь слушну пораду!

Наперед щиро вам вдячна!

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page