fbpx
життєві історії
Коли Валентина пішла в декрет, то на декретні виплати закрила всі сімейні кредити. Думала вже видихнути і спокійно займатися дитиною, але чоловік швидко набрав нових боргів – то на ремонт машини, то на утеплення гаража, то його батьки приїхали і позичили грошей. Спочатку чоловік умовив Валю продати її машину і купити іншу, щоб найняти водія і віддати в оренду в таксі. Привезла гостинці – ягоди і торт. Все це прекрасно, тільки ягоди були в банках з-під сметанного продукту і маргарину, тобто торти її на рослинних жирах

Коли моя двоюрідна сестра Валентина пішла в декрет, то на декретні виплати закрила всі сімейні кредити.

Думала вже видихнути і спокійно займатися дитиною, але чоловік швидко набрав нових боргів – то на ремонт машини, то на утеплення гаража, то його батьки приїхали і позичили грошей.

Спочатку чоловік умовив Валю продати її машину і купити іншу, щоб найняти водія і віддати в оренду в таксі.

Бізнес не пішов – один водій розбив машину, інший втік, добре хоч машину знайшли.

Чоловік продав цю машину і замість виручених грошей приїхав додому на кабріолеті… Вася цю машину купив і сказав, що його трохи підремонтувати і можна продати дорожче.

І ось тепер Валя возить дитину в поліклініку і за покупками їздить на цьому кабріолеті вже майже рік… Не продається чомусь така модель за ціну, яку позначив Василь…

Валентина вирішила взяти все в свої руки і… відкрила інтернет-магазин з продажу дитячих речей. Було глухо, як у танку. Покупці не хотіли чекати речі місяцями поки, Валентина отримає посилку з Китаю.

Позітхали і сіли вони дружно на шию до батьків Валентини, які допомагали молодій сім’ї матеріально.

Але все ж батько Валі набрався сміливості і запитав у зятя: “Ти нормальну роботу не пробував шукати?»

Уявляєте, той образився! Не вірять в нього!

А буквально днями Валентина приїжджала до нас в гості. Привезла гостинці – ягоди і торт. Торт пекла сама і сказала, що це її новий бізнес – пече на замовлення різ ндитерські вироби.

Пропонувала Валя і мені свої послуги. Все це прекрасно, тільки ягоди були в банках з-під сметанного продукту і маргарину, тобто торти її на рослинних жирах.

Це ж дешевше натуральних продуктів, а значить – вигідніше. Таким тортом я свою сім’ю годувати не хочу.
Вже вибачте. Валя з ображеним виглядом забрала свій торт, побажала нам ласувати магазинними. Що ж, так і зробимо, якщо відчуємо, що без торта ніяк.

Взагалі цікаво спостерігати за цією сімейкою: що вони ще вигадають, щоб нічого не робити, не вкладатися – і при цьому заробити?

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page