fbpx
життєві історії
Коли Валентина Сергіївна все ж домоглася свого, і діти розлучилися, вона була на сьомому небі від щастя. – Нічого, доню, знайдемо тобі військового, будеш як вареник в маслі купатися. – Так і сталося. Антон був офіцером, і таким чоловіком, якого вона уявляла біля своєї доні. Після весілля Антон з Лілею відправились на відпочинок, взявши з собою і тещу. І тільки там вона пожаліла, що втрутилась у попередні стосунки дочки

Коли Валентина Сергіївна все ж домоглася свого, і діти розлучилися, вона була на сьомому небі від щастя. – Нічого, доню, знайдемо тобі військового, будеш як вареник в маслі купатися. – Так і сталося. Антон був офіцером, і таким чоловіком, якого вона уявляла біля своєї доні. Після весілля Антон з Лілею відправились на відпочинок, взявши з собою і тещу. І тільки там вона пожаліла, що втрутилась у попередні стосунки дочки.

***

Все життя моя теща мріяла, щоб її дочка, як і вона сама, знайшла чоловіка з військовим майбутнім. Але та, наперекір матері вийшла заміж за простого хлопця-роботягу. Тому теща вирішила позбутися мене самостійно. Тим самим, вона намагалася перетворити наше сімейне життя в пекло.

Всі ми знаємо, що відносини між тещею і зятем завжди можуть бути хорошою темою для анекдотів. Але, на жаль, деякі історії можуть привести до дуже поганих наслідків. Можливо, і зіпсують один одному життя.

Ситуація, яка сталася з моїм другом – це типова історія про те, як мама його дружини будь-якими методами хотіла позбутися від нього. Вона виросла в родині військового, і все життя мріяла, щоб її дочка також знайшла чоловіка з військовим майбутнім. Але її дочка, наперекір матері вийшла заміж за простого хлопця-роботягу.

Тому теща вирішила позбутися свого зятя самостійно. Тим самим, вона намагалася перетворити його сімейне життя в пекло.

Мій друг довго тримався від будь-яких капостей, які робила йому мати його дружини. Але все ж його терпіння луснуло і він пішов з сім’ї.

Вже через невеликий проміжок часу, його колишня дружина знайшла нового чоловіка. Він був офіцером, i дуже сподобався її матері. У нього була хороша робота, гарна зарплата і посада на службі, а також окрема квартира в їхньому місті.

Вони відразу ж заявили, що не збираються робити весілля, а краще на ці гроші зберуться і поїдуть у весільну подорож. Квитки на море вже купили. Ну і звичайно візьмуть з собою тещу. Теща була в захваті від такого.

Ну ось вже два тижні, як молода пара зняла невеликий будинок на березі моря. У ньому дві кімнати: для молодят і для тещі.

Уже перший день відпочинку, для тещі виявився… З самого ранку на неї чекав сюрприз:

“Рота підйом! Ну прокидаємося, Валентина Сергіївна, нічого так довго спати. Ми всі йдемо на пробіжку”.

Як тільки теща не впирається, але все одно зять таки витягнув її з ліжка. Жінка вже не могла більше бігати, але новий чоловік її Лілі тільки підбадьорював її вигуками.

Уже після пробіжки, Антон вирішив запхати свою тещу в холодне море, де було повно медуз.

Чоловік вирішив на цьому не зупиняти їх активний відпочинок, тому не дав навіть поснідати. Він зібрав свою дружину і тещу і відправив на прогулянку по місцевих околицях, вони весь день йшли під жарким сонцем. Так вони гуляли до самого вечора.

Уже повернувшись ввечері додому, тещу чекав несподіваний сюрприз. Як виявилося, до них в гості повинні були прийти друзі зятя.

Гості виявилися дуже гучними. Такі ж, як і зять. Валентині Сергіївні довелося до другої години ночі вислуховувати несмішні анекдоти і жарти. А на ранок її знову ж чекав підйом о шостій ранку.

Після відпочинку, жінка була не схожа сама на себе. Вона вже подумки лаяла себе за те, що вигнала першого чоловіка Лілі з дому. Та було надто пізно.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page