Коли вдома раптом вимкнули світло, дуже важливо знайти для дитини веселу розвагу, яка буде корисною та заспокійливою: 5 цікавих ігор

Блогер Артур Пайрері підготував добірку цікавих ігор, які для дітей будуть дуже корисними на випадок, коли треба чимось розважити дитину.

  • Готуємо піцу

По черзі називайте з дітьми різні інгредієнти до піци, повторюватися не можна. Хто назве останній, той виграв. Після можна “приготувати” торт або суп.

  • Вгадай мультфільм

Хтось розказує сюжет мультфільму або казки, а дитина нехай вгадає: казка про дівчинку, яка шукала свого друга, який опинився в Лапландії. Чим старша дитина, тим менше деталей сюжету варто розказувати. Або плутати деякі елементи сюжету, а дитина нехай виправляє. Підбирати ті казки, мультфільми, які дитина знає чи читала.

  • Асоціації

Ви називаєте слово, дитина має назвати асоціацію до вашого слова, потім ви асоціацію до слова дитини, і так по колу. В кінці спробуйте найти бодай якийсь зв’язок між першим і останнім словом гри.

  • Аліас

Ви загадуєте слово і пробуєте пояснити його дитині не називаючи однокорінні, далі слово загадує і пояснює дитина, і так по черзі. Ця, на перший погляд, проста гра розвиває словниковий запас та креативне мислення.

  • Театр тіней

Ця гра дуже цікава та розвиваюча, вона стане у пригоді, якщо дитина боїться темряви. Завчасно звантажте на телефон малюнки, як показувати тіні пальцями, а коли вимкнуть світло, тренуйтеся з дитиною, по черзі один тримає ліхтарик, другий показує.

Коли ви навчитеся показувати фігури, можна влаштувати справжній театр тіней. Також цікаво буде вирізати з паперу сніжинки та різні візерунки і просвічувати їх ліхтариком.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.