fbpx
життєві історії
– Коли Володя дістав коробочку з каблучкою і встав на одне коліно, наші батьки не здивувалися. Мабуть, були в курсі його планів. Я розгубилася: і ганьбити відмовою його не хотілось, але, з іншого боку, я була не настільки в ньому впевнена, щоб погодитися

– Я думала, що ми з ним вдома поговоримо і все обговоримо. Я не поспішала, щоб він заспокоївся. І коли повернулася додому – його вже не було! Ні Володі, ні його речей! – згадує Інга. За матеріалами

***

Це був ювілей її мами. Купа гостей, тьма родичів, сила-силенна колег. Іменинниця запросила навіть батьків Володі, з яким Інга рік зустрічалася і цілих два місяці прожила під одною стріхою.

– Коли він дістав коробочку з каблучкою і встав на одне коліно, наші батьки не здивувалися. Мабуть, були в курсі його планів. Я розгубилася: і ганьбити відмовою його не хотілось, але, з іншого боку, я була не настільки в ньому впевнена, щоб погодитися, – розповідає Інга.

В результаті дівчина зважилася і похитала головою, будучи не в силах вимовити негативну відповідь. Володимир залишив коробочку на її столику і пішов з ювілею “майбутньої” тещі.

Розмови дома не вийшло: коли Інга повернулася додому, в їх орендованій квартирі не було навіть натяку на присутність чоловіка. Телефон Володі був недоступний, а його друзі і близькі були не в курсі його місцезнаходження.

– Ну і правильно, що пішов! – заступилася за Володю його мама, коли Інга їй зателефонувала в пошуках свого ненаглядного. – Люди зустрічаються, люди закохуються, одружуються. А якщо не одружуватися, то навіщо все інше? Ти його зганьбила. Якої реакції очікувала? Шукай тепер!

– У фільмах, коли герой отримує відмову на пропозицію руки і сеpця, він починає зі шкури лізти, щоб «ні» перетворилося в «так». А той пішов – і чорт з ним! Справжній чоловік знайшов би спосіб умовити! – застерігали Інгу подруги.

– А ти як хотіла? Чоловіки – створіння ніжні й рaнимі. Почекати тобі треба, він охолоне, заспокоїться і повернеться! – вставила свої п’ять копійок мама дівчини.

Читайте також:КВАРТИРА БУЛА СТАРЕНЬКА, НЕ ЗОВСІМ ДОГЛЯНУТА, АЛЕ ТАКА РІДНА СЕРГІЮ. А ОСЬ МОЛОДИМ ВОНА АБСОЛЮТНО НЕ ПОДОБАЛАСЯ: СТАРИЙ ІНТЕР’ЄР, НЕЗРУЧНИЙ РАЙОН І БЕЗЛІЧ НЕПРИЄМНИХ СУСІДІВ. ВОНИ НАЗИВАЛИ ЇЇ «ХАЛУПА» І МРІЯЛИ, ЯК ПОЛІПШАТЬ СВОЇ ЖИТЛОВІ УМОВИ

Інга вирішила скористатися порадою матері і стала чекати. Тільки не дочекалася: при випадковій зустрічі, що відбулася через пару тижнів після пам’ятного ювілею, Володимир пройшов повз Інги, зробивши вигляд, що вони не знайомі.

Зараз Інга заміжня. Ні, не за Володею. Образа молодої людини на відмову виявилася настільки сильна, що свою колишню пасію він не хоче знати і по сей день.

Зате, пам’ятаючи про наслідки відмови на попередню пропозицію, каблучку від нинішнього чоловіка Інга прийняла відразу. Хоча пара зустрічалася всього півроку.

– Хіба мало, теж би взяв і пішов. Це я зараз розумію, що той випадок з Володею доля послала мені в якості уроку. Добре, що відмовила. А то погодилася б, і не зустріла своє щастя, – посміхнулася Інга.

Все, що не робиться, – все на краще. Чи не так?)