fbpx
життєві історії
Коли вони лиш одружилися, одразу ж почали заробляти на квартиру, паралельно відкладали на машину. Через кілька років все, що хотіли, у них вже з’явилося. Макс зайнявся бізнесом. Працював і вдень і вночі. А потім в його житті з’явилося поняття «статусність». – Розумієш, Ганнусю, мені вже за статусом більш молода дружина потрібна, привабливіша за тебе

Чоловік Ганни був вельми спритний і розумний. Для нього не існувало проблем. Завжди Максим знаходив правильні рішення навіть у найскладніших ситуацій. У їхній родині було все: і машини, і квартири, і дочку виростили. Але, як виявилося, не було любові. Вірніше, у Ганни вона була, а ось у Мксима давним-давно зникла і розпалася на часточки, розвіялася за вітрами.

Коли вони лиш одружилися, одразу ж почали заробляти на квартиру, паралельно відкладали на машину. Через кілька років все, що хотіли, у них вже з’явилося. Макс зайнявся бізнесом. Працював і вдень і вночі. А потім в його житті з’явилося поняття «статусність».

Якось поступово Максим Леонідович почав робити все тільки заради статусу. Машину поміняв на більш престижну, будинок купив в елітному районі, навіть іншу заради престижу «завів». Звали її Малікою. Звичайна дівчина, правда набагато молодша за Ганну. Вона не прагнула забрати його з родини, намагалася підтримувати і прикрашала Максове дозвілля.

Ганна з кожним роком все більше помічала, як здає. У неї з’явилися нові зморшки, сивина і втома в погляді. Друзі пари знали про існування Маліки, але ніхто не наважувався сказати Ганні правду. Жінка відчувала, що чоловік зраджує, але не могла повірити. Поки одного прекрасного дня Ганна не викликала чоловіка на серйозну розмову. Але Максим її випередив, щойно вона почала натякати на наявність іншої.

– Ганнусю, ти забезпечена, дочку ми виростили. Тепер я хочу пожити для себе. Вона скоро мені сина народить. Пора вже щось міняти. Розумієш, Ганнусю, мені вже за статусом більш молода дружина потрібна, привабливіша за тебе ну і все таке…

Ганна беззвучно ридала. Її щоками текли сльози. Максим незворушно збирав свої речі, розмовляючи по телефону з Малікою. Він розвернувся і пішов. Назавжди.

Скоро Максим Леонідович одружився на Маліці, купив їй машину. У них народився син Родіон. Бізнес Максима знову пішов в гору. Він відчував себе переможцем життя.

А що сталося з Ганною? Вона щодня поверталася в порожню квартиру і згадувала. Вони прожили разом двадцять років. Як можна було перекреслити все це однією-єдиною «статусністю»?!

Ще півроку тому Ганна навіть уявити собі не могла, що залишиться сама на старості років. Вона знала всі звички Максима, вміла готувати його улюблений борщ і тихенько подавала краплі від серця при необхідності. А він просто так пішов від її турботи і любові до молодому тіла. Невже це вирішує все?

Згодом біль ущух. Ганна почала ходити з дочкою по магазинах. Потім купила невелику дачу. Там вона посадила маленький городик «для душі». Все літо проводила за містом, а восени і взимку поспішала на фітнес. Фізична праця і активний спосіб життя дали свої результати. Жінка тепер прекрасно виглядала, скинула зайві кілограми, покращала і помолодшала.

За цей час Максим Леонідович навпаки дуже здав. Маліка підтримувала його, але весь свій час і турботу витрачала на сина. Вона возила Родіона на гуртки і секції, допомагала з уроками. А Максим залишався самотнім. Йому вже не хотілося молодості Маліки. Та й з сином, якого він дуже любив, стало дуже обтяжливо займатися. Хлопчик ріс занадто, як на Максима Леонідовича, активною дитиною.

Максим мріяв полежати на дивані, порибалити. Але Маліка з друзями на риболовлю його не відпускала, а саун і полювань йому вже не хотілося. Не хотів він і «статусності». Йому набридло його життя. Втомило. Воено було нудне й пусте. Погіршився у Максима і стан здоров’я.

Найбільше за батька переживала його дочка від першого шлюбу. Вона часто розповідала Ганні про колишнього чоловіка. Але Ганна вже була щаслива без Максима. Вона не співчувала його і жила своїм насиченим і цікавим життям: дача, театри, коханий чоловік Роман. У кожного свій вибір і тільки ми відповідаємо за його наслідки!

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!