fbpx
Цікаве
Коли вони одружилися – невідомо, але нова молода дружина 62-річного бізнесмена Сергія Тігіпка показала всіх своїх дітей – їх виявилося немало! Як і де зараз живе Зіневич з нащадками екс-політика – фото

Коли вони одружилися – невідомо, але нова молода дружина 62-річного бізнесмена Сергія Тігіпка показала всіх своїх дітей – їх немало виявилося!

Нова дружина колишнього віце-прем’єр-міністра України, 62-річного бізнесмена Сергія Тігіпка, 37-річна рестораторка Алла Зіневич на своїй сторінці в Instagram 10 травня виклала світлину, на якому знята з трьома синами.

“Неймовірно прекрасне відчуття “бути мамою” – щодня”, – написала супутниця Тігіпка.

За інформацією ТСН, усі троє хлопчиків – спільні діти Тігіпка та Зіневича.

Минулого року у жовтні Сергій Тігіпко зізнався, що це він був ініціатором знайомства із Зіневич: 16 жовтня пара з’явилася на конкурсі “Міс Україна Всесвіт”.

Нагадаємо: Сергій Тігіпко був одружений двічі. Від шлюбу з Наталією Тігіпко має доньку Ганну. Від другого, з бізнес-леді Вікторією Тігіпко (Лопатецькою), – у бізнесмена сини Тимофій, Леонтій та дочка Анастасія. На розлучення із другою дружиною Тігіпко подав у 2018 році.

Нинішня обраниця Тігіпка Алла Зіневич не афішувала особисте життя. В інтерв’ю журналу Touch вона говорила, що не братиме шлюб із розрахунку.

“Життя занадто швидкоплинне, і для життя потрібна людина, з якою дійсно здобудеш щастя і гармонію. А без кохання це неможливо. Шлюб за розрахунком – мука для душі, як на мене. Адже кожній людині хочеться вечорами просто дивитися кіно, обнявшись з своєю другою половинкою, і відчувати цей воістину чарівний стан – кохання”, – заявляла жінка.

Коли побралися Тігіпко та Зіневич, невідомо.

Після початку російського вторгнення в Україну Тігіпко повідомив, що лишається в Україні. Відомо, що Алла Зіненко у квітні перебувала у Львові.

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.