fbpx

Коли я дізналася, що Роман має когось на стороні, я навіть не здивувалася. Я тоді була іншою і пробачила йому все. Він стверджував, що це було один раз і більше не повториться. Але наше життя так і не повернулося в нормальне русло. Відтоді я все частіше думала, чи не краще залишити Романа і жити лише з сином. Мені ніколи не вистачало на це сміливості. Але місяць тому я вирішила діяти

Я вже давно відчуваю, що наш з чоловіком шлюб ні до чого доброго не приведе. Роман вже не раз відзначився невірністю і тривалою відчуженістю. Але коли одного дня я дала зрозуміти, що так далі продовжуватися не може і я хочу подати на розлучення, чоловік почав грати на моїх почуттях.

Нарешті, через кілька років, я вирішила розлучитися з Романом. Ми були не щасливі, але я боюся, як наш син Данилко, якому всього шість рочків, відреагує на наше рішення. Це через нього я це роблю. І я сподіваюся, що завдяки синові я наберуся сил все завершити.

Перші кілька років шлюбу з Романом були чарівними. Ми купили будинок у передмісті. Хоча Роману щодня доводилося їздити на роботу понад годину, я мала те, про що завжди мріяла. Я закохалася в будинок з садом. І ми б більше ніде не купили його за таку хорошу ціну.

Коли на світ з’явився Данилко, я була щаслива, що ми живемо далеко від міського шуму, на природі і майже самі. Мені подобалося гуляти з Данилком лісом і я сподівалася, що цей період ніколи не закінчиться.

У мене все почало йти не так, коли треба було віддати сина в садок і знайти роботу. Раптом у мене майже не було часу і я перестала гуляти на природі.

Роман теж змінився, все більше часу проводив у роз’їздах і на роботі. А я була сама в усьому, вихованні сина, і в хатній роботі, і на подвір’ї.

Коли я дізналася, що Роман має когось на стороні, я навіть не здивувалася. Я тоді була іншою і пробачила йому все. Він стверджував, що це було один раз і більше не повториться. Але наше життя так і не повернулося в нормальне русло.

Відтоді я все частіше думала, чи не краще залишити Романа і жити лише з сином. Мені ніколи не вистачало на це сміливості. Але місяць тому я вирішила діяти. Я не хотіла більше так жити. Я сказала Роману, що хочу розлучитися.

– Не спіши, люба! Дай мені час все виправити. Просто скажи мені, що тебе турбує, і я все зроблю, – сказав він мені тоді. Але нічого не змінилося.

Роман все ще проводить дуже мало часу вдома, і я відчуваю, що у нього хтось є. Коли нещодавно я знову підняла тему розлучення, він знову спробував заховати все під килим.

– Не можна так чинити з Данилком. Ти ж не хочеш, щоб наш син ріс без тата. Він повинен мати повну сім’ю!, – переконував він мене.

Я знаю, що він задумав. Він хоче, щоб я залишилася з ним. Він намагається зіграти на моїх почуттях. Йому зрозуміло, що я зроблю для Данилка все, що завгодно, і хочу для нього лише найкращого. Він має рацію щодо цього. Але з іншого боку, я боюся, що зростання в неблагополучній сім’ї не буде для Данилка гарним прикладом.

А що б ви робили в такому випадку?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page