fbpx
життєві історії
Коли я побачила коментар під постом Кості в інстаграмі, то була злегка стурбована. Сторінка цієї дівиці була закритою, і щоб не підставляти себе, я створила ще один аккаунт, і підписалась на неї. Діана, так звати дівчину, як виявилося, вже розлучена, і має дитину. Але найцікавіше, що майже через пост була світлина з моїм Костиком

Коли я побачила коментар під постом Кості в інстаграмі, то була злегка стурбована. Сторінка цієї дівиці була закритою, і щоб не підставляти себе, я створила ще один аккаунт, і підписалась на неї. Діана, так звати дівчину, як виявилося, вже розлучена, і має дитину. Але найцікавіше, що майже через пост була світлина з моїм Костиком.

***

В один із звичайних осінніх днів мені прийшло сповіщення в інстаграмі, що якийсь Костя пролайкав мої світлини. Я зайшла на сторінку, його обличчя здалося мені знайоме, але особисто знайомі ми не були.

Через пару днів він мені написав і виявилося, що це хлопець з мого міста. У дитинстві ми навіть жили з ним в одному дворі, тому він і здався мені знайомим.

Так слово за слово, зав’язався цікавий діалог. Через деякий час ми зустрілися і виявилося, що він вчиться у військовому університеті і зараз у відпустці.

Мене це не збентежило, тому що хлопець подобався, а відстань для мене не грала великої ролі. Таким чином, ми почали зустрічатися. Відпустка Кості закінчилася і він поїхав на навчання.

Так і пролетів рік. Я частенько їздила до нього, хоча дорога не близька – 170км. Костя був дуже ревнивий, та й я не відставала. Я боялася, що він там собі когось знайде.

Він боявся, що я буду гуляти з іншими хлопцями. Звідси випливало і багато суперечок. Одного разу я побачила коментар якоїсь дівчини у нього під фоткою, не звернула уваги, проте через деякий час він зник.

Я на пам’ять знайшла у нього в підписниках цю дівчину, профіль був закритий. Звичайно ж, з лівого аккаунта я підписалася на неї. І що ж там було?

Фотки з моїм хлопцем! Я трохи занепокоїлася. Але це дівчина була років на 5-7 старше Кості і тим більше вже з дитиною. Я все ж запитала у свого хлопця про неї.

Виявилося, це його двоюрідна сестра. Але щось все одно не давало мені спокою, я не перестала моніторити її сторінку.

Фотки мого улюбленого і його “сестри” були дуже дивними, я б сказала надто близькими… Через знайомих я дізналася, що вони не родичі і ніколи не були ними. У чому ж тоді справа?

Як я дізналася, він зустрічався з цією дівчиною просто для втіхи.

Як казав Костя, вона для нічого не означає, всього лише тимчасовий замінник. Я такого терпіти не могла, тому ми відразу ж розлучилися.

Він ще довго намагався мене повернути, але я не терплю обман ні в якому вигляді. Ось так і закінчилися мої дворічні стосунки.

Я навіть не шкодую, тому що все що не трапляється, все на краще!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page