fbpx
життєві історії
Коли я прямим текстом натякав Вероніці, що хотів би, щоб вона підвищила зарплатню, то начальниця сумним тоном пояснювала, що з цього бізнесу вона нічого не має, і якби не її чоловік, то вона б давно по світу з простягнутою рукою пішла. Якщо чесно, я їй повірив. Але одного разу я випадково “забрів” на її сторінку в одній соціальній мережі. Вже за тиждень я звільнився, перед тим відкривши очі співробітникам

Коли я прямим текстом натякав Вероніці, що хотів би, щоб вона підвищила зарплатню, то начальниця сумним тоном прояснювала, що з цього бізнесу вона нічого не має, і якби не її чоловік, то вона б давно по світу з простягнутою рукою пішла. Якщо чесно, я їй повірив. Але одного разу я випадково “забрів” на її сторінку в одній соціальній мережі. Вже за тиждень я звільнився, перед тим відкривши очі співробітникам

Скажу на початку, що я не проти соціальних мереж. Це чудові площадки, без яких багато хто не уявляє життя. Вони інформують нас, надихають і завдяки їм легко зв’язатися не лише з конкретним бізнесом, музеєм чи кафе, а й з колишнім однокласником.

Але я знаю з власного досвіду, що особливо з особистими профілями слід поводитися дуже обережно. Вони часто говорять про нас більше, ніж нам би хотілося.

Крім того, це вже звичка, що значна частина постів має схожий намір, а саме хвастощі. Іноді нормально, іноді смішно, а іноді навіть у такій формі, що може скоріше зашкодити автору. Зрештою, це траплялося і з моєю начальницею.

На той час я ще навчався, але через брак грошей відчайдушно шукав і роботу. І ось я почав підробляти в одній компанії.

Мені робота сподобалася, і я знайшов себе.

Тільки вся ця справа мала головну заковику. Це була діяльність для символічного заробітку, якого вистачало щонайбільше на сніданок у кращому фаст-фуді. Проте власниця компанії Вероніка була непохитною, коли я просив її про додатковий “аванс”.

Наскільки я знаю, вона завжди так чи інакше платила всім, хто для неї “творив”, але ніколи не забувала підкреслити, що не може дати більше, тому що у неї погана ситуація з грошима. Вона навіть пояснила мені, яка вона щаслива, що принаймні у її чоловіка є фінанси, бо інакше вона б опинилася під мостом.

Я не знаю, як інші, але співчуття опанувало мій розум. Я не відповідав, я не вивчав, скільки правди в її історії, я просто працював і отримував за це копійки.

Але потім стався головний перелом. Я ніколи не був дуже активним у соціальних мережах, хоча завів їх для кращого спілкування з оточуючими. І іноді відвідував їх.

Тоді була ніч, і мене зацікавила низка дописів. Дивився, дивився, коли побачив особистий профіль своєї начальниці. Я не втримався і відвідав його. Чому ні? Але настав подив. Я прогортав тексти та фото, а потім лише нерозуміючи, що відбувається, похитав головою.

На одній світлині вона сиділа в розкішному кафе столиці з дорогим шарфом, повним гігантських монограм відомого модного бренду, а на столі у неї зухвало лежала ​​сумочка вартістю тисячу, а то і дві доларів. В руках вона тримала гаманець вартістю п’ятдесят тисяч.

При цьому ніщо з цього не було схоже на підробку. Її розкішний автомобіль теж здивував. Хоча вона сказала нам, що керувала Ланосом, у соцмережах написала інше. Але в яку б гру вона не грала зі своїми фоловерами, зі мною так не вийде.

Минуло кілька днів з того моменту, і я поступово дізнався, скільки людей вже розірвали зв’язок з Веронікою, а деякі навіть лаяли її. Неважко було здогадатися чому. Очевидно, не я один зайшов на її зухвалий профіль, хоча вона не додавала в друзі людей, які на неї працювали.

Те, як вона переконувала нас у своїй бідності, сильно відрізнялося від її життя в соціальних мережах.

Після цього я почав шукати іншу фірму для підробітку, і не з чуток знаю, що за мною пішло багато людей з офісу.

Я ж першим ділом коли прийшов в офіс, показав всім співробітникам справжнє обличчя Вероніки…

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page