fbpx

Коли я прийшла до батьків, Катя була однією з перших, хто підбіг до мене і почала “підлещуватися”. Я була дуже здивована. Крім того, вона майже все свято сиділа біля мене і невимушено балакала зі мною. Катя постійно запитувала, як я, що роблю, як справи на роботі. Мене це справді здивувало. Вона поводилася так, ніби я її улюблений член сім’ї. Було противно сидіти і не “гаркнути” їй в обличчя, коли ж це вона раптом стала такою доброю до мене

Дружина мого брата, я називаю її невістка, постійно пліткує про мене. Але коли ми зустрічаємося, вона дуже мила.

Сімейні відносини іноді бувають складними, тому чесність надзвичайно важлива. У мене дуже натягнуті стосунки з дружиною брата. Катя обмовляє мене на кожному кроці. Але вона нічого не каже мені в обличчя.

Коли мій молодший брат Петро одружився вдруге, я не віддалилася від нього, хоча мені не подобалася Катерина. Мені здається, вона вийшла за нього заміж тільки заради грошей.

Також мені не подобається, як вона до нього ставиться. Але ж я не втручаюся, це їхні справи.

Очевидно, що ця неприязнь є з обох сторін. Я Катерині особливо не потрібна. Я дізналася про це від своєї двоюрідної сестри Лілі.

Коли я пила каву з Лілею, тема розмови звернулася до сім’ї та нещодавнього святкування дня народження моєї бабусі, яке я, на жаль, пропустила. “Знаєш, що Катя сказала про тебе? Вона сказала, що не здивована, що ти віддаєш перевагу роботі, ніж сім’ї”, – натякнула сестра на причину, чому мене не було на святі.

– Це справді обурливо те, що придумала Катерина. Я не винна, що мені довелося йти в цей день на роботу, – захищалася я.

– Я знаю, що ти не така. Але Катерина постійно говорила про те, що вона не розуміє, чому сім’я її чоловіка така не дружня. І вона, здається, вважає тебе кар’єристкою, – додала Ліля.

Я навіть не дуже розлютилася, що Катя таке на мене наговорює. Нічого іншого я від неї і не чекала.

Це всім зрозуміло, що ми далеко не друзі. І мені, чесно кажучи, байдуже, що вона про мене говорить, тому що я впевнена, що ніхто в родині їй не вірить.

Просто її поведінка показує, яка вона людина насправді. Вона любить пліткувати, довіряти їй негоже, і всі повинні остерігатися її.

Коли наближалося чергове сімейне свято, цього разу святкували татові іменини, мені було дуже цікаво, як Катерина поставиться до мене.

Коли я прийшла до батьків додому, Катя була однією з перших, хто підбіг до мене і почала “підлещуватися”. Я була дуже здивована.

Крім того, вона майже все свято сиділа біля мене і невимушено балакала зі мною. Катя постійно запитувала, як я, що роблю, як справи на роботі.

Мене це справді здивувало. Вона поводилася так, ніби я її улюблений член сім’ї. Було противно просто сидіти і не “гаркнути” їй в обличчя, коли ж це вона раптом стала такою доброю до мене.

Це лише довело, що я не помилилася щодо неї. Вона просто звичайна жінка, яка любить “плітки”.

Як ви ставитесь до таких людей? Чи потрібно ставити їх на місце?

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page