fbpx

Коли я в загальному коридорі пилосила, зі своєї кімнати невістка сонна вискочила, і попросила відкласти цю шумну роботу на декілька годин. Буцімто я їй спати заважаю. Я ж їй нормальною мовою сказала, що всі люди прибирають в першій половині дня, а в другій я також хочу відпочити перед телевізором. До того ж в третій годині починається мій улюблений фільм. Прийшлося до сина дзвонити, так вона мене засмутила

Чомусь я з першого дня знайомства вважала невістку не парою своєму синові. Може тому то я й хотіла показати своє ставлення до неї відразу. Я не хотіла нічого приховувати.

Коли Василь після весілля привів Олену до мого будинку, проблеми взаємин наростали, як снігова куля. Невістка нічого не вміла робила, а мені нічого не залишалося, як всьому її вчити. Але самі знаєте, яка зараз молодь. Їм це не подобається. І ось Олена на мене злилася.

Як не як, а це моя хата і мої закони. Якщо вони вирішили вже жити зі мною, то нехай звикають.

Я з закритими очима можу вечерю приготувати. Я знаю, що каструлі в одному місці, горнятка в іншому… А з приходом другої господині все змінилося. І кого б це не злило, скажіть мені?

Мій син будівельник. І ось підвернулось йому гарне замовлення. І все б добре, та треба було їхати до самого Києва.

Він коли їхав на деякий час, то попросив мене в мирі жити з Оленою. Зробили з мене казна-кого. Та я ніколи злою людиною не була. Це від Олени можна чекати чого завгодно.

Але Василь ніби у воду дивився. Не зійшлись ми характерами, і хоч ти що роби.

Олена працює в ресторані. В п’ятницю в них було якесь серйозне замовлення, тому приїхала вона на таксі і доволі пізно. Ну а в суботу в мене завжди день прибирання. Я ж спершу пил витерла, на кухні все перемила, а вже в самому кінці, взялась за пилосос. Ну не буду ж я чекати пів дня, поки моя невістка виспиться.

І ось коли я вже в загальному коридорі пилососом працювала, зі своєї кімнати невістка сонна вискочила, і попросила відкласти цю шумну роботу на декілька годин. Буцімто я їй спати заважаю.

Я ж їй нормальною мовою сказала, що всі люди прибирають в першій половині дня, а в другій я також хочу відпочити перед телевізором. До того ж в третій годині починається мій улюблений фільм.

– Невже вам байдуже, що я пів ночі працювала, і тепер хочу виспатися?, – прошипіла невістка.

– Це моя хата і мене нічого не цікавить. Не подобається, то прошу дуже, тебе тут ніхто не тримає. Якщо чесно, то я б добре на місці Василя за тобою простежила. А то не знати чим ти там займаєшся, – але я сказала правду. Я не ходила кругами.

Олена на мої слова мені відповіла в рази більше і голосніше. Сказала, що я її не поважаю, і ще багато всякої небилиці.

Я цього не витримавши взялась за телефон і набрала сина. А чого я маю в своєму домі таке терпіти?

– Я не хочу бачити у своїй хаті твою жінку! Ти уявляєш що вона мені каже? Що живе не зі мною, а зі своїм чоловіком! – намагалася я донести правду своєму сину і відкрити йому нарешті очі.

Але син мене сильно здивував.

– І що ж Олена, неправильно сказала?, – почула я…

– Так і є, нарешті вона трохи стала сміливішою. Я дуже радий!

І тут я зрозуміла, що цій дівиці нема чого перечити. Зараз та молодь така мудра, що спасу немає.

Читайте також: Коли тамада озвучив в ресторані, що пора вітати молодят, моя свекруха першою взяла в руки мікрофон, і зі сльозами на очах почала промову. Після довгих і красивих побажань Алла Петрівна заявила, що жодного подарунка чи грошей не даруватиме нам, і вручила просту листівку, де красувалися дві золоті обручки і букет квітів. Я стрималася від “коментарів”, а ось Дмитра вже було не зупинити

Я вирішила дочекатися сина і тоді вже обговорити з ними двома. Або ж вони йдуть на орендовану квартиру, або ж живуть за моїми правилами.

Я вже не дівчинка, щоб мною крутили вліво чи вправо.

Хіба я не права?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page