fbpx
життєві історії
Коли я зателефонувала мамі, вона поводилась дуже дивно. – Мамо, щось не так? – Я запитала її, але відповідь була лише невиразним звуком. Я не могла цього так залишити і пішла до неї без попередження. Я спантеличилася вже перед дверима в квартиру. Коридором нісся дивний запах, відчувалося щось тваринне. І на землі були плями. У мене є ключі, але виховання не дозволяло просто так вдертися. І як тепер з цим жити?

Тато був основною причиною, чому я поїхала вчитися в інше місто. Колись він був хорошим, але будь-яка справа, за яку він брався, провалювалася. І тому він поступово ставав більш сварливим, і з ним було неможливо розмовляти чи жити. Я здивована, що мама протрималася так довго.

Мама була бідною поруч з ним, і я відчувала, що вона розквітала лише тоді, коли приходила до мене в гості. Ми погуляли містом і зайшли в кондитерську за чимось хорошим. Ви не можете уявити, скільки щастя було в її очах. Коли настав час йти, її охопив смуток і на очі навернулися сльози.

Я довго переконувала її піти від батька. Вона й слухати не хотіла, казала, що буде з ним в радості і горі. Але я вважаю, що не варто це робити добровільно. Принаймні, я б уже давно зібрала речі та поїхала. Жоден чоловік не вартий того, щоб заради нього кинути своє життя.

І ось одного разу мама подзвонила мені і сказала, що вони розлучаються. Я не знаю, коли вона до цього дійшла і як це сталося. Вона поставила мене перед фактом. Спочатку я не знала, що їй сказати. Я була в подиві. Але я рада, що мама це зробила.

У неї була бабусина квартира, яку вона здавала, але домовилася з квартирантами, що вони знайдуть щось інше. Вона дала їм час, щоб все пройшло гладко. Моя мама просто така добра до всіх. Ось чому я впевнена, що вона заслуговує на краще життя.

Я допомогла їй прибрати і облаштувати квартиру по-своєму. Вона знову була сповнена енергії, і її гарний настрій просто виливався з неї. Коли ми прощалися, я не дуже сумувала. Я з нетерпінням чекала, коли вона відкриє нову сторінку свого життя. І через довгий час її обличчя при прощанні не змочили сльози, а засвітилася усмішка.

Але через кілька тижнів я помітила зміни. Коли я зателефонувала мамі, вона, здавалося, не мала що мені сказати. Вона була тиха і примхлива.

– Мамо, щось не так? – Я запитала її, але відповідь була лише невиразним звуком.

Я не могла цього так залишити і пішла до неї без попередження. Я спантеличилася вже перед дверима в квартиру. Коридором нісся дивний запах, відчувалося щось тваринне. І на землі були плями. У мене є ключі, але я воліла б подзвонити, щоб не вдертися до неї. Щойно пролунав дзвінок, зсередини долинула суміш тваринних звуків. І мама на це щось сказала.

Читайте також: І після всього, що зробив Андрій, моя дочка хоче пробачити його і почати свої стосунки заново. Що я тільки не говорила Інні, як не просила, вона ніби зачарована. Як пояснити дочці, що таке не пробачається, і дякувати Богу, що не дійшло в них до весілля, хоча ми з чоловіком вже і гроші складали на скромне святкування

Вона відчинила мені двері лише настільки, наскільки дозволяв ланцюг. – Це ти… – сказала вона, не вітаючись. Вона впустила мене, і я зайшла у зовсім іншу квартиру, ніж та, яку допомагала їй облаштувати.

Всюди була шерсть. У вітальні бігало кілька собак, на шафі пищала кішка, і, судячи зі спальні, у неї навіть міг бути папуга.

– Це мої нові друзі, – сказала вона, роблячи жест рукою, щоб включити звіринець. “Передайте привіт Оленці”, – звернулася вона до собак, що бігали навколо.

Я знала, що мама почала нову сторінку у своєму житті, але не підозрювала, що вона присвятить її тваринам. Адже їй ще немає й п’ятдесяти. Вона легко може знайти гідного чоловіка свого віку. Коли я залишила її, цього разу ролі помінялися. Я плакала на зміну…

Що я тепер маю робити? Відчуває моє серце, що скоро зі мною зв’яжуться сусіди…

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page