fbpx
життєві історії
Коли я збиралася заміж в 19 років, мама всіляко мене відмовляла. Я вже 6 років щаслива у шлюбі. А тепер я не знаю, як відмовити маму від заміжжя. Навіщо їй це в її віці? Хай живе для себе і онуками займається! Її подруги займаються онуками, а мама збирається за свої заощадження поїхати відпочивати з абсолютно чужою людиною! На ці гроші ми домовлялися зробити ремонт на дачі, тепер ці плани шкереберть. Збираються жити у мами, але це мій спадок

Коли я збиралася заміж в 19 років, мама так засмутилася,що ми навіть сварилися через це, вона всіляко мене відмовляла. Мама хотіла, щоб я навчилася, зробила кар’єру, а вже потім виходила заміж. Я вже 6 років щаслива у шлюбі. А тепер я не знаю, як відмовити маму від заміжжя. Навіщо їй це в її віці? Хай живе для себе і онуками займається!

Коли я збиралася заміж в 19 років, мама так засмутилася,що ми навіть сварилися через це, вона всіляко мене відмовляла. Мама хотіла, щоб я навчилася, зробила кар’єру, а вже потім виходила заміж. На той момент у мене за плечима вже був коледж, я шукала роботу.

Я розуміла, що мама хоче для мене як найкраще, щоб я не залишилася, як вона, ні з чим, коли від неї пішов тато. Свого часу вона не змогла отримати нормальну професію, вийшла заміж, батько займав хорошу посаду і повністю забезпечував сім’ю, але після того, як вони розлучилися, все змінилося. Правда, він залишив нам квартиру і дачу, яку оформив на мене.

Я вже шість років, як заміжня, щаслива і не шкодую, що свого часу не послухала маму.

Але тепер прийшла моя черга відмовляти маму від заміжжя. Мама сказала, що зустріла чоловіка, з яким хоче прожити залишок життя, але я не можу зрозуміти, яке заміжжя в такому віці?

Мама купує одяг не за віком, витрачає гроші на дорогу парфумерію і білизну з мереживами. Її подруги займаються онуками, а мама збирається за свої заощадження поїхати відпочивати з абсолютно чужою людиною. На ці гроші ми домовлялися зробити ремонт на дачі, тепер ці плани шкереберть.

Мама не слухає ніяких порад і доводів, зовсім втратила голову. Не розумію, як можна так довіряти незнайомому чоловіку? Він теж розлучений, має дорослого сина. Колишній сім’ї він залишив квартиру, тепер збираються жити у мами, але це мій спадок і я не збираюся ні з ким його ділити. Передбачаю, що якщо він попросить маму прописати його в нашій квартирі, то вона погодиться.

Як на неї вплинути, не знаю. Хочу поговорити з батьком, щоб він її відмовив, якось вплинув на неї або хоча б не допустив, щоб вони жили в цій квартирі. Чому їй не жилося спокійно, хіба обов’язково на старості років виходити заміж? Невже не можна жити для себе і онуками займатися!

Автор: Анастасія

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page