fbpx
життєві історії
Коли Юра вдруге одружився, то перестав їздити на заробітки, а знайшов хорошу роботу в своєму місті. В попередньому союзі через вічні роз’їзди він не розпізнав справжнього обличчя дружини. – Не подобається, то забирайся. Я тебе не тримаю. – Найбільше Юрі було шкода тещу, вона єдина в цьому домі була “при своєму розумі”, і залишати її одну було дуже важко

Коли Юра вдруге одружився, то перестав їздити на заробітки, а знайшов хорошу роботу в своєму місті. В попередньому союзі через вічні роз’їзди він не розпізнав справжнього обличчя дружини. – Не подобається, то забирайся. Я тебе не тримаю. – Найбільше Юрі було шкода тещу, вона єдина в цьому домі була “при своєму розумі”, і залишати її одну було дуже важко.

***

Юрій був дуже щасливий в своєму другому шлюбі. Його дружина Карина була хорошою і змогла залiкувати його рани від попереднього життя.

Його перша дружина зуміла розбити його сеpце. Її звати Богдана.

Як виявилося пізніше, вона була брехлива і хитра жінка. Раніше, Юра цього не помічав, адже він був по вуха закоханий в свою наречену. Вони одружилися і стали жити в її будинку. Разом з ними жив брат Богдани і її мама.  Юра був не проти такої компанії, адже його теща була хорошою жінкою. Лайок з нею взагалі не було, і добре слово часто він чув на свою адресу.

Чоловік влаштувався на роботу на вахту. Тому, він по три місяці не бував удома. Але коли приїжджав, то у нього з Богданкою починався справжній медовий місяць аж до наступного виклику.

Але вже через деякий час, Юра дізнався від сусідів, що Богдана не така хороша, як він думає. Йому розповідали, що вона часто давала сусідам гроші в борг, а потім її брат відбивав їх, але вже з відсотками.

Спочатку чоловік намагався напоумити улюблену, але та була на боці брата. Вона сказала, що якщо йому щось не подобається, то нехай йде на всі чотири сторони і не з’являється більше в її будинку. І Юра цього не витримав і з’їхав. Найважче йому було розлучатися зі своєю тещею. Адже вона єдина в цьому будинку була доброю і дуже хорошою людиною і ласкаво до нього ставилася.

Вже через три місяці, Юра познайомився з Кариною. На всі свої зароблені гроші йому вдалося купити двокімнатну квартиру в новобудові. Після цього він вирішив не їздити більше на заробітки, щоб не губити свою нову сім’ю.

Йому вдалося влаштуватися на хорошу роботу, на керівну посаду. Здавалося, життя у нього почало налагоджуватися.

Одного разу сталася доленосна зустріч. Коли Юра повертався додому, у нього зламалася автівка. Тому, йому довелося йти пішки. Він вирішив скоротити собі шлях і пройтися через невеликий сквер, який був біля його будинку. Проходячи повз лавку, він побачив стару жінку, яка там лежала і дуже сильно кашляла. Уважно придивившись, Юра мало не втратив дар мови. Він впізнав свою тещу, маму Богдани. Він швидко підійшов до неї, зняв з себе свою куртку і накинув її на жінку.

Вони почали обійматися. Теща розповіла йому дивну річ. Як виявилося, її син та дочка абсолютно втратили розум, вони вигнали її з дому, тому старенька тут живе вже цілий місяць.

Юра не роздумуючи ні про що, швидко взяв і повів її в будинок. Пояснивши ситуацію, яка склалася з колишньою тещею Карині, чоловік з дружиною вирішили залишити її в своєму будинку.

Зараз ця велика і щаслива сім’я чекає поповнення. Колишня теща у всьому допомагає Карині. А її сина і дочку посадили. Свій будинок вони пропили і у них нічого більше не залишилося.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!