fbpx
життєві історії
– Коля, ти скоро станеш татом! – діловито заявила Ірина і кинула трубку телефону. – Микола схопився за голову: як таке могло статися? Він і себе не пам’ятав в той день! Треба було терміново щось робити, признаватися дружині в тому, що трапилося, поки Ірина сама їй все не розповіла!

– Коля, ти скоро станеш татом! – діловито заявила Ірина і кинула трубку телефону.

Микола схопився за голову: як таке могло статися? Він і себе не пам’ятав в той день, тому що був випив, звідки вже тоді дитині то взятися? Треба було терміново щось робити, признаватися дружині в тому, що трапилося, поки Ірина сама їй все не розповіла…

Коля і Світлана були одружені вже три роки. Дітей у них поки не було, але в недалекому майбутньому подружжя планували. Навіть посварилися один раз через це і не розмовляли цілий тиждень: Коля хотів, щоб дружина народила прямо зараз, а Світлана пропонувала спочатку виплатити кредит, трохи залишилося те.

Микола розлютився, пішов до батьків, кілька днів мовчав, а потім, коли його терпіння зовсім лопнуло, просто напився як чіп. Ось в цей ось вечір він і зустрів Ірину, кращу подругу своєї дружини.

Ірині завжди подобався чоловік Світлани. Вона, до речі, ніколи цього і не приховувала. Про сварку між подружжям жінка знала, так би мовити, з перших рук, від самої Світлани, але у неї були свої міркування з цього приводу.

Так ось, Колю вона зустріла не випадково, а вистежувала його всі ці дні, поки він не жив удома, щоб покращити слушна нагода і повернути ситуацію в свою користь.

Чоловік у не тверезому стані – ідеальний варіант. Іра пошкодувала Колю, заговорила, запросила до себе і спати поклала. Природно, між ними нічого не було, але прокинувся Микола роздягнений поруч з тою ж подругою дружини. З переляку чоловік швидко зібрався і втік.

В цей же день Коля повернувся додому до Світлани з квітами і вибаченнями. Він озвучив дружині, що згоден чекати народження дитини стільки, скільки вона скаже і більше тиснути на неї не буде. Життя в сім’ї повернулася в нормальне русло, Іра теж більше не з’являлася. Цей дзвінок від неї пролунав приблизно через місяць.

– Світланко, тут таке сталося… Мені потрібно тобі дещо розповісти…

Микола сумно повідомив дружині про те, як прокинувся в ліжку її найкращої подруги і що та тепер нібито вона чекає дитину.

– Ну, ти, Коля, молодець… Якщо б я не була твоєю дружиною і не знала, що коханець з тебе в п’яному вигляді ніякий, то прям повірила б у те, що Ірина насправді чекає дитину від тебе!

– Ось і я дуже сумніваюся, що у нас щось було… Пам’ятаю чай пили, я їй розповідав про те, як тебе люблю, як дитину хочу, а далі нічого не пам’ятаю.

– Подругу мою «кращу» провчити б треба! Давай, ти їй скажеш, що кинеш мене, коли вона народить! Ось і подивимося, що вона далі щось робити буде.

– А раптом вона і справді чекає дитину? Ну, від кого-небудь іншого?

– Тоді, коли народить, тест на батьківство зробимо. А поки нехай подумає, що творить, навіщо чужу сім’ю руйнує…

Так і зробили. Коля зустрівся з Іриною і повідомив їй про свої плани щодо майбутньої дитини. Подруга дружини злилася, поливала брудом самого Миколу і свою подругу Світлану, але на цьому історія закінчилася.

Ірина більше не з’являлася, і з животом її теж ніхто не бачив, відповідно і дитини вона Колі не надала в передбачуваний термін. Обман не вдався!

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook