fbpx
життєві історії
Колись мої батьки мало не зруйнували мій шлюб. Зі своєю дружиною Кароліною ми одружилися зовсім ще молодими студентами. І ми переїхали до моїх батьків, бо у них була велика квартира. І дуже скоро про це пошкодували. Я бачив, як моя мама чіплялася до Кароліні з будь-якого приводу. І ми вирішили переїхати. Але мої батьки поставили мені ультиматум: «Якщо переїдеш жити до матері своєї дружини, можеш відразу забути про нас! Подумай, інакше залишишся зовсім без нашої підтримки. Тобі потрібна інша дружина, а не ця, яка зовсім не поважає твоїх батьків»!

Колись мої батьки мало не зруйнували мій шлюб. Зі своєю дружиною Кароліною ми одружилися зовсім ще молодими студентами. У моїх батьків велика квартира, а у мами Кароліни – зовсім маленька.

Ми замислювалися над тим, де будемо жити, поки доучуватися. І мама Кароліни і мої батьки кликали до себе. Але я наполіг на тому, що ми повинні жити з моїми батьками.

Я дотримувався принципу, що чоловік приводить додому наречену і дружину, а ніяк не навпаки.

Стали жити з моїми батьками. І дуже скоро про це пошкодували.

Я бачив, як моя мама чіплялася до Кароліні з будь-якого приводу: «Ти неправильно гладиш сорочки. Готуєш якось без душі, зовсім несмачно (хоча мені подобалося). Багато витрачаєш води. Довго світло не вимикаєш».

І так постійно. Мама часто казала моїй дружині, що вона нікчемна господиня. Кароліна терпіла і мовчала.

Я став просити свою матір не втручатися в наші відносини, сказав їй, що мене моя дружина влаштовує у всьому і не їхня це справа, яка вона господиня.

Попросив батька поговорити з матір’ю, але він сказав, що в цьому будинку мати господиня і нам потрібно прислухатися до її думки.

Кароліна плакала вечорами мені в плече, а я намагався її заспокоїти і просив потерпіти.

Але терпіти все-таки стало неможливо і Кароліна запропонувала мені, переїхати до її матері.

Я пообіцяв подумати. Але мої батьки поставили мені ультиматум: «Або ти розлучаєшся, а якщо переїдеш жити до матері своєї дружини, можеш відразу забути про нас! Подумай, інакше залишишся зовсім без нашої підтримки. Тобі потрібна інша дружина, а не ця, яка зовсім не поважає твоїх батьків».

Слова моїх батьків підштовхнули відразу мене до того, що потрібно від них з’їжджати і чим швидше – тим краще.

Тільки я запропонував Кароліні зняти квартиру і жити окремо від усіх. Не було ніякої гарантії, що в квартирі її мами не повторилося б того, що в моєму рідному домі.

Вона погодилася зі мною. Але для того, щоб зняти житло, мені довелося кинути на час інститут, щоб знайти роботу.

Вирішено, а значить зроблено. Я перевівся на заочну форму навчання і зміг поєднувати навчання з роботою, паралельно набираючись досвіду. Влаштувався на роботу і не на одну.

Цей рік був дуже важкий для нас. Але потім стало легше, коли Кароліна отримала диплом і стала також працювати. Згодом ми піднялися з нею і стали добре заробляти. Взяли квартиру і тепер хочемо подумати про дітей.

За весь цей час мої батьки так і не згадали про мене. Мені було, звичайно, дуже прикро, але я сподіваюся на те що, коли вони побачать онуків, то поміняють свою думку про нас.

А Кароліна завжди мені говорить, що я її опора і надія, який не кинув її і навіть пішов проти батьків. У нас в родині ми один за одного. І я ніколи не пошкодую про те, що зробив так.

Ми зі своєю дружиною – опора один для одного. Я знаю, що якщо б сталося навпаки, то моя дружина вчинила б також, пішла б зі мною в невідомість, наплювавши на думку батьків своїх.

Зате ми живемо і нікому нічим не зобов’язані. Все, що у нас є – зароблено нами.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook