fbpx
життєві історії
Колись наша квартира належала прабабусі по лінії мами марії Орестівні. У неї залишилося дві дочки, одна з них мама моєї мами, бабуся Антоніна. Але у моєї мами є ще 2 сестри! Це мої тітки Олена і Марина, а у них є діти. Зараз у нашій двокімнатній квартирі прописані четверо людей. І ось моя сестра Марта вирішила продати квартиру та купити дві однокімнатні

Колись наша квартира належала прабабусі по лінії мами марії Орестівні. Настав її час, і бабуся пішла з життя.

У неї залишилося дві дочки, одна з них мама моєї мами, бабуся Антоніна. Моя мама прожила з дитинства все життя у цій квартирі і тому, коли не стало прабабусі, квартиру оформили на мою маму.

Але у моєї мами є ще 2 сестри! Це мої тітки Олена і Марина, а у них є діти.

Зараз у нашій двокімнатній квартирі прописані четверо людей. Я, моя старша сестра, мама та її батько. наш дідусь, тато що з нами не проживає.

І ось моя сестра Марта вирішила продати квартиру та купити дві однокімнатні, мовляв, щоб у нас з нею було по оквартирі. Але ж тоді треба буде щось вирішувати, де жити надалі мамі і дідусеві.

До того ж, як я вже сказала, у мами є сестри, вони поки що не претендують ні на що, але коли оголосимо про продаж, хто його знає, як воно обернеться.

Тому на даний момент я категорично проти продажу, а мама й дідусь не можуть Марті заперечити. Ось я і не знаю, що робити, чи може вона продати квартиру без моєї згоди, у мене за спиною зі згоди мами? Треба, мабуть, збирати гроші та йти на консультацію до тямущого юриста.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!