fbpx
Суспільство
Колись я повністю довірилася своєму чоловікові, розповіла про свої переживання, комплекси, страхи. А тепер, коли ми сваримося, він використовує все це проти мене. Сестра і мама вважають, що це не допустимо, що мені треба його покинути. Але ж я люблю цю людину!

Мені завжди було важко довіряти людям, але коли я до цього доходила, то відкривалася людині повністю.

Саме так я знайшла свого чоловіка, і ми одружилися через чотири роки після нашого знайомства. Однак зараз, коли ми в шлюбі вже близько десяти років, у нас часто трапляються сварки. І все б нічого, я ж розумію, що таке є і буде у кожної пари, проте під час них він використовує мої потаємні страхи…

Він застосовує проти мене те, що я йому довірила і про це ніхто не знає, крім нас. Я не переживаю з приводу того, що це вийде поза межі нашої сім’ї, проте це, як і раніше, мене турбує.

Адже це неправильно – використовувати проти людини те, що вона тобі довірила. Моя мати завжди мені говорила, що це найнижчий вчинок, який тільки може зробити людина, незалежно від статі. І я підтримую її в цьому, тому що сама так ніколи не робила і прекрасно розуміла наслідки своїх дій при такому розкладі.

Я обговорювала цю проблему зі своєю сестрою, і вона сказала мені, що після такого б відразу розлучилася зі своїм чоловіком. І вона не розуміє, чому я, як і раніше терплю таке ставлення до себе. Їй просто говорити, тому що вона ніколи не відчувала проблем з соціалізацією, і хлопці у неї фактично з’являлися за її першим бажанням.

Моя ж ситуація абсолютно протилежна і я завжди була такою собі сірою мишкою.

Але ж не можу я просто так взяти і зруйнувати майже п’ятнадцять років відносин! Навряд чи я коли-небудь зможу знайти собі когось ще. Мені б просто хотілося поговорити з чоловіком так, щоб він зрозумів, як не можна себе вести, навіть якщо у нас з ним сварки. Звичайно, мені б давно варто було провести з ним таку розмову, але мені чомусь здається, що це погано позначиться на наших відносинах. Він образиться, і це також може негативно позначитися на наших з ним стосунках. І мені б не хотілося руйнувати шлюб, хоч ми і не плануємо дітей. Можливо, причина не тільки в тому, що я не зможу знайти когось ще, але і в моїй прихильності до нього.

Все-таки ми досить багато пройшли. У моєму віці взагалі рідко знаходять партнера, з якими вийде пережити стільки ж подій. І я говорю не про їх кількість, а про якість. Я бачила такі пари, які знаходять один одного після 40. Це дуже сумне видовище, тому що вони знаходяться у вічній апатії і таке відчуття, що разом лише для того, щоб не бути одинокими.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook