fbpx
життєві історії
Колишній чоловік часто приїздив побачити доньку, бо ми живемо в сусідніх містах. Мій Степан на роботі. Я в декреті з Васильком, тому й сама зазвичай з малим виходила на прогулянки з колишнім і старшою донечкою. Степанові, звісно, про це не завжди говорила, але й таємниці не робила. Недавно ми взяли нову квартиру, залізли в борги, кредит. Але зате живемо в новій гарній двушці

Ми розійшлися з першим чоловіком, коли нашій донечці було 9 років. Я дізналася про його зраду і не змогла простити, хоч він і каявся, поросив повірити, спробувати спочатку.

Я повернулася до батьків, а через два роки знову вийшла заміж. На цей раз – за військового. У першого ж чоловіка свій бізнес і жили ми доволі заможно.

Степан забрав мене з донечкою від батьків у місто, де він служив. Це місто не далеко від мого. Спочатку ми жили всі в однокімнатній квартирі, яку знімав Степан, але потів взяли свою квартиру. Залізли в борги, кредит. Але зате живемо в новій гарній двушці. У нас народився наш Василько, я зараз в декреті.

Перший чоловік нової родини поки що не створив, він часто приїздить побачити доньку, бо ми живемо в сусідніх містах. Мій Степан на роботі. Я з Васильком дома, тому й сама зазвичай з малим виходжу на прогулянки з колишнім і старшою донечкою. Степанові, звісно, я про це не завжди говорила, але й таємниці не робила.

Поступово ми знову зблизилися з колишнім чоловіком, почали ділитися, як друзі, радощами й переживаннями. Але Ігор знав, що я дуже люблю Степана, я ніколи цього не приховувала.

В той же час він все частіше став писати мені. Що дуже за нами скучає, що досі мене любить. Що жалкує про те, що так по-дурному втратив нашу родину, що навіть успіхи у бізнесі не приносять йому радості. Єдине його щастя – це зустрічі з нами, зі мною і дітьми, донькою і Васильком, якого він теж любить… Бо любить мене.

Одного разу він помітив, що я сумна, і я розповіла йому про фінансові складнощі. З того часу він став давати мені більше грошей: окрім аліментів на доньку, ще немаленьку суму, яку я віддаю Степанові для погашення наших боргів і кредиту. Степан думає, що я віддалено заробляю в інтернеті…

Я й сама не знаю, що зараз відчуваю до Ігора… Образа за зраду давно минула, я відчуваю, що він для мене досі – рідна і близька людина. Він хоче мене повернути, це зрозуміло. І я навіть вірю, що він дійсно добре ставиться до Василька… Але як я зраджу Степана?.. Він мене кохає, вірить мені. Невже після того, як Ігор зрадив мене, тепер все до йде до того, щоб зрадила коханого чоловіка я?..

Не знаю, як бути. Ігор пропонує мені почекати, щоб ми з його допомогою розрахувалися з усіма боргами, а потім лишити Степанові цю квартиру, а самій з дітьми повернутися до нього, додому… У наш дім, де все досі дихає мною, нашою родиною…

Невже це такий шлях ми повинні були пройти, щоб зрозуміти: наша доля – бути разом?.. Само собою, старша донечка дуже б хотіла, щоб мама з татом були знову разом… Але як же Степан?.. Василько?.. Як я почуватимуся, якщо розлучу їх?..

Я про це не можу поговорити ані з мамою, ані з подругами… Відчуваю, що це має бути лише моє рішення, мій вибір.

А ще я переживаю, що якщо оберу Степана, Ігор може від образи повідомити йому, що давав мені гроші. Як до цього поставиться Стьопа?..

Одним словом, я заплуталася. Наче і щаслива зі Степаном, але так скучаю за Ігорем, якщо ми довго не бачимося…

Як же мене вчинити, щоб було правильно і добре для всіх?..

Автор – Олена М.

Спеціально для Ibilingua.com.

Передрук без згоди автора суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook