fbpx
Суспільство
Колишня дівчина Віталія Козловського Раміна Есхакзай повідомила, що разом із матір’ю вирішили безкоштовно поселити на своїй дачі під Києвом переселенців із Харківської області: “Її останньою роботою було фасування меду в маленькі скляночки. За це она отримувала не більше 15 тисяч гривень на місяць”

Колишня дівчина Віталія Козловського, українська блогерка Раміна Есхакзай 22 липня на своїй сторінці в Instagram повідомила, що разом із матір’ю вирішили безкоштовно поселити на своїй дачі під Києвом переселенців із Харківської області.

За словами блогерки, її мама сама розшукала в мережі цих людей, чий будинок було зруйновано, і запропонувала їм безкоштовне житло на той час, який їм знадобиться. Есхакзай зазначила, що вони могли б віддати цю дачу в оренду та отримувати за це гроші, але вирішили розпорядитися неї ось таким чином.

“У нашому будинку теперь живуть люди з Харківської області! Спочатку передісторія. Моя мама абсолютно не медійна та не гламурна людина, яка все життя працювала в сфері торгівлі. До війни її останньою роботою було фасування меду в маленькі скляночки. За це вона отримувала не більше 15 тисяч гривень на місяць. (Потім зрозумієте, чому пишу деталі). На початку лютого вона звільнилася, щоб допомагати мені. Я її влаштувала до себе на роботу.

Почалася війна. Мама на мені, сестра на мені. Роботи нуль. В нас є дача в 10км від Києва, з туалетом, ванною всередині. Все що треба для життя. Її можна було б здати в аренду, щоб мати якісь гроші. Але ми знаємо, наскільки багато людей зараз залишилося взагалі без дому…

Тому мама знайшла в інтернеті людей, які шукали дім. Це виявилася родина з Харківської області, які з перших днів війни опинилися в окупації, а через тиждень в їх будинок потрапили. Це чоловік з жінкою та собакою, які абсолютно безкоштовно можуть жити на нашій дачі стільки часу, скільки захочуть”, – йдеться у дописі.

“Якщо у вас є можливість віддати житло безкоштовно, зробіть це. Для цього не потрібно бути заможною людиною. Гроші заробите. А от людяність у гонитві за грошима можна втратити”, – звернулася до своєї аудиторії блогерка. Щодо особистого життя красуні, то наразі Раміна у гармонійних стосунках із адвокатом Євгеном Проніним.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.