fbpx
Шоу-бізнес
Колишня дружина Костянтина Меладзе розповіла про недавню зустріч з екс-чоловіком і озвучила свою думку про його шлюб з українською співачкою Вірою Брежнєвою: цікаве висловлювання

Колишня дружина Костянтина Меладзе розповіла про недавню зустріч з екс-чоловіком і озвучила свою думку про його шлюб з українською співачкою Вірою Брежнєвою.

Зокрема, колишня дружина українського продюсера Костянтина Меладзе Яна Сумм заявила, що її екс-чоловік разом зі своєю другою дружиною, українською співачкою Вірою Брежнєвою зараз мешкає в Італії.

За словами Сумм, вона нещодавно бачилася з Меладзе в аеропорту, коли приїжджала до Італії забрати їхню спільну дочку Лію, яка гостювала у батька.

– Бачилися ми буквально 15 хвилин в аеропорту. Костя був сам, без Віри. Я не лізу в чуже особисте життя і навіть з дітьми це не обговорюю. Я не знаю, як там у них було раніше, як стало зараз. Але, на мою думку, за моїми спостереженнями, всі у них у сім’ї добре, – заявила вона.

Нагадаємо, Яна Сум – перша дружина продюсера Костянтина Меладзе. У 2013 році подружжя заявило про намір розлучитися, а через рік колишня дружина Меладзе вже вдруге вийшла заміж.

Восени 2015 року продюсер одружився з екс-солісткою гурту “ВІА Гра” Вірою Брежнєвою. Спільних дітей у пари немає.

А ось від першого шлюбу з Яною Сум у Меладзе троє дітей: Аліса (2000), Лія (2004) та Валерій (2005).

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.