fbpx

Колишня дружина Валентина повернулася з Італії кілька тижнів тому і хоче знову зійтись. Припливли, називається! Не знаю, як відкараскатися від неї. У нас троє дітей. Вона накопичила на хорошу квартиру та машину

Колишня дружина Валентина повернулася з Італії кілька тижнів тому і хоче знову зійтись. Припливли, називається! Не знаю, як відкараскатися від неї. Але розповім все спочатку.

Мене звуть Олександр і я сам виріс у дитбудинку. Але не пропав, знайшов своє місце в житті, одружився. Та шлюб не склався – через 15 років спільного життя ми з Валентиною розлучилися.

Недавно моя колишня дружина повернулася з Італії. Вона поїхала туди на заробітки багато років тому. На той час вони ми були одружені та виховували разом трьох дітей.

Валя, треба сказати, завжди любила гроші. І їй весь час потрібно було більше, ніж я міг дати. Хоча я заробляв непогано, проте їй хотілося жити з розмахом. Звичайно ж, це складно собі дозволити, якщо в тебе троє діток.

Ось і прийшла Валі у якусь мить ідея махнути за кордон. До того ж, тоді це була досить поширена практика. Ось тільки я був не в захваті від ідеї. Так, діти вже були досить дорослі, однак мені, тому, хто виріс у дитячому будинку, найважливіше була саме сім’я.

Спочатку я по совісті чекав кохану. Ось тільки бачилися ми лише у великі свята кілька разів на рік. Та й зустрічі ці мало були схожі на теплі сімейні посиденьки. Вони швидше віддавали якимось холодним офіціозом.

Через 5 років моє терпіння скінчилося і я вирішив подати на розлучення. Дружина тоді знайшла собі якусь особливо вдалу роботу і закинула всі думки про повернення на батьківщину. Розлучення дала легко.

Минуло ще кілька років, і ось Валя все ж таки вирішила повернутися. Вона накопичила на хорошу квартиру та машину і після приїзду надала значну фінансову підтримку дітям.

Але чомусь Валя раптово вирішила, що знову хоче жити разом зі мною. Ось тільки я уже давно охолов почуттями і не сприймаю колишню дружину як рідну людину.

Валентина ж переконує мене й дітей, що ми з нею маємо знову зійтись. Припливли, називається! Не знаю, як відкараскатися від неї, адже цей Новий рік я планував зустрічати з іншою жінкою.

З Софією ми познайомилися лише недавно, але мені подобається ця людина, я відчуваю до неї тепло, нам добре разом і мені хочеться спробувати знову стати щасливим.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

Фото спеціально для ibilingua.com.

You cannot copy content of this page