fbpx

Колишня дружина відомого українського шоумена і співака Антіна Мухарського, скандальна любителька “русского мира” Сніжана Єгорова раптово прозріла і розкаялася в своїх помилках.

Одіозна фанатка путіна Сніжана Єгорова раптово прозріла і попросила прощення: “Була пособницею хаосу і паніки”. Слова каяття Сніжани Єгорової навряд чи варті уваги постраждалого українського народу.

Колишня дружина відомого українського шоумена і співака Антіна Мухарського, скандальна любителька “русского мира” Сніжана Єгорова раптово прозріла і розкаялася в своїх помилках.

Ще недавно Сніжана Єгорова активно, з піною біля рота, захищала методи володимира путіна і закликала його захопити Україну. Вона навіть називала його “героєм нашого часу”. Примітно, що навіть рідна дочка соромилася слів матері.

Тепер же, через 20 днів після початку вторгнення, вона раптово «прозріла» і розчарувалася в своєму кумирі. Єгорова навіть почала вибачатися за любов до Росії і раптом заявила, що тепер-то усвідомила свої помилки. Актриса написала у своєму Telegram-каналі, “до неї нарешті дійшло”.

,,Я всі роки велася на російську інформацію. Піддавалася дезі росіян і вважала, що вони осудні люди. Я завжди була впевнена, що не можу помилятися і для мене все очевидно. Але зараз бачу зворотне і знаю тепер, що вони заливають мирні міста. Це просто жесть. Але всім властиво помилятися. І ось нарешті до мене дійшло”, – плачеться Єгорова.

Вона також попросила вибачення в українців за свої слова і дії.

“Я не звикла вибачатися, але сьогодні хочу це зробити! Вибачте за те, що я підтримала агресію! Вибачте за те, що була сліпою і глухою! Вибачте за те, що була пособницею хаосу і паніки! Я стою на колінах перед усім українським народом!!!”, – голосить фанатка путіна.

Всі її слова каяття навряд чи варті уваги постраждалого українського народу: днями Єгоровій та її дітям відмовили у продовженні посвідки на проживання в Туреччині.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page