fbpx
Шоу-бізнес
Колишню Козловського Раміну Есхакзай не пустили на кордоні до України: стало відомо в чому причина

Колишню Козловського Раміну Есхакзай не пустили на кордоні до України: стало відомо в чому причина

Ведуча YouTube-каналу “Ходят слухи” вирішила повернутися на Батьківщину. От тільки на кордоні її розвернули.

Пару місяців тому Раміна з мамою поїхала за кордон. Вона отримала дозвіл на проживання в Австрії. Однак блогерка часто подорожувала іншими країнами, де записувала інтерв’ю для свого каналу. Зірку прозвали “зрадницею” через від’їзд з України. Проте Есхакзай запевняла, що це на тимчасово і вона невдовзі повернеться.

І ось Раміна зібралась приїхати до України. Та на кордоні з Угорщиною ведуча стикнулась з неприємною ситуацією. Її не пропустили через відсутність техпаспорту.

“Коли я виїжджала з України, я виїхала машиною за техпаспортом у додатку “Дія”. Я перетинала кордон через Румунію. Проблем з виїздом не було. Навіть строга Австрія приймала мій техпаспорт через “Дію”. Женя (хлопець Раміни. – Ред.) обшукав увесь будинок. Техпаспорта немає. Можливо, він загубився десь, коли я збирала речі, може випав”, – написала ведуча в Instagram.

На кордоні з Угорщиною Раміна пояснила ситуацію. Але це не допомогло.

“На кордоні мене зустріла жінка і командним тоном сказала щось угорською. Я так зрозуміла, що треба було зупинитись. Потім вона почала кричати, саме кричати, щоб я дала паспорт, потім документи. Я у неї запитала: “Do you speak English? Чи розумієте ви українську?”. Вона сказала “NO”. Далі я їй сказала, що мій техпаспорт загублений, але є у додатку “Дія”. Я зробила їм переклад документа на угорську”, – продовжила свою історію зірка.

Як каже Раміна, “далі розпочався цирк”. До неї підійшли троє чоловіків. Вона їм пояснила ситуацію та показала усі документи з Австрії. Ведуча запевняла, що перетинала кордон Румунії, Словаччини, Словенії та Італії машиною з використанням “Дії”. Але ті сказали, що не можуть її пропустити, бо “такі правила в Угорщині”

“Потім вони почали говорити, щоб я їхала геть (звучало, не дуже приємно). Ця усмішка на їхніх обличчях, це так гидко. Я їм відповіла, що ми з ними сусіди, і якщо щось станеться в їхній країні, то я не поводитимуся, як вони. Мало того, що прем’єр-міністр Угорщини вставляє палиці в колеса, то ще й вони не виявляють співчуття. На мої прохання показати мені посвідчення вони сказали, що не розмовляють англійською і єхидно усміхалися, показуючи жестом бай-бай”, – поділилась Раміна, зазначивши, що її вкрай обурило таке ставлення.

Після цього ведуча поїхала до Румунії, де заселилась в готель. Очевидно, звідти Раміна і буде повертатись до України.

Згодом Раміна показала повідомлення від сестри, яка написала, що з березня в’їзд на територію Угорщини дозволений лише тим громадянам третіх країн, у тому числі й України, у яких є при собі біометричні паспорти чи старі паспорти з візою. Раніше дозволяли перетинати кордон країни після пред’явлення будь-яких документів, що підтверджують особу, або ж дозволяли людям, які запросили у країни прихисток.

Фото – скріншот з відео