fbpx
Шоу-бізнес
Кому холостяк подарував “серце”: непередбачувана церемонія троянд

У 9 випуску шоу “Холостяк 8” Яна та Оля отримали запрошення на побачення. Кожна дівчина матиме шанс поспілкуватись з Холостяком та вплинути на вибір Роджена.

Сам музикант розповів, що Яна приваблює його своєю пристрасністю, а Оля – жіночністю. Однак Роджен Анусі все ж повинен буде вибрати ту, з якою не може ще розпрощатись на проекті.

Перед зустріччю з дівчатами Рожден Анусі придумав нетипове завдання: красуні спільно з Холостяком повинні були викласти плитку на стіні. Таким чином музикант вирішив перевірити, чи здатні Оля та Яна до “брудної” роботи. Обидві дівчини впорались із завданням.

Після цього Холостяк поспілкувався з красунями та зрозумів, що, хоч з Ольою вони найбільше спілкувались на проекті, вона залишилась занадто закритою перед ним.

У Рождена Анусі склалось враження, що дівчина не договорює йому всієї правди, а під час побачення готова була накинутись на нього з кулаками. І хоч вона заперечувала це, Холостяк все ж обрав Яну, а Олю по-джентльменськи провів до авто.

Після побачення з Яною Рожден Анусі запросив на зустріч норовливу Галю. Її емоційна поведінка в попередньому випуску викликала у Холостяка багато питань. Галю музикант повів на творче побачення, де він власноруч створив прикрасу у формі серця. Ювелірний виріб Рожден пояснив тим, що він закохується.

Водночас Галя розповіла, що причиною її емоційності є увага Холостяка, яку він приділяє іншим дівчатам. Окрім цього, вона зізналась, що колись мала невдалі стосунки, в яких була жepтвoю пoбoїв.

Читайте також: АЛЛА ПУГАЧОВА ЗДИВУВАЛА МОЛОДІЖНИМ ОБРАЗОМ НА ДНІ НАРОДЖЕННЯ ДРУГА (ФОТО)

Під час романтичного побачення Холостяк ніжно поцілував Галю, чим розпалив ще більше почуття у дівчини.

А вдома на Галю чекав сюрприз: дівчата вирішили зробити костюмовану вечірку. Норовливу красуню вони кілька хвилин ігнорували, однак її щасливе обличчя викликало питання про побачення. Галя розповіла про зізнання Холостяка, чим ще більше роздратувала дівчат.

Рожден Анусі вирішив провести відверте побачення, на яке запросив Анетті та Наталю. Однак під час поїздки дівчата проявили свою капризність, чим ледь не довели музиканта до зриву. Проте Холостяк символічно відпустив кульки в повітря та розчаровано завершив побачення.

Поки тривало побачення Анетті та Наталі дівчата вирішили подзвонити до батьків та попередити їх про можливе знайомство з Холостяком. Спілкування з рідними стало великим випробуванням для Галі. Родичі були проти її участі у проекті, та зараз вони змінили свою думку.

Церемонія вручення троянд розпочалась без Холостяка. Дівчата вирушили на азійському “тук-туку” до кав’ярні, де несподівано для всіх Яна отримала від продавця троянду, яку їй передав Рожден Анусі.

Далі дівчата пересіли на трамвай. Всі захоплено шукали наступних підказок, тільки Анетті показувала незадоволення. Наступна троянда чекала на дівчат біля пам’ятника. Квітка була призначена для Галі.

Після цього дівчата вирушили на пошуки наступного сюрпризу від Рождена Анусі. Красуні знайшли один з найстаріших ліфтів у Лісабоні та помандрували до колоритної рибної крамниці. Рожден оригінально запакував троянду в консерву, на якій було написано ім’я Іванни.

Холостяк знов здивував дівчат. Наталя та Анетті не отримали троянди та відправились з усіма учасницями проекту до маєтку.

Але неочікуваний сюрприз зробила Яна, яка зізналась, що більше не може залишатись на проекті. Дівчина не покохає Холостяка, який зізнається у коханні іншій. Рожден Анусі з розумінням віднісся до рішення дівчини та мило попрощався з нею.

Окрім цього, шоу вирішила покинути норовлива Анетті. А Наталя, хоч показала свою капризність на побаченні, все ж отримала бажану троянду.

https://www.instagram.com/p/BiXmL7UHGPK/?taken-by=holostyakstb

Джерело.

You cannot copy content of this page

facebook