fbpx
Цікаве
Корінь кожного з цих звичних для нас 10 імен – закодована молитва. Бо ці імена мають прадавнє походження і особливе значення. Дізнайтеся, що це за імена

Ці жіночі імена мають особливе значення і прадавнє походження. В кожному з них закодована оригінальна молитва.

Анна. З івриту “hanna” означає “ласка”, з часом додано “ласка Божа”. Це ім’я записано латинкою у двох варіантах Анна і Ганна, які з часом стали окремими іменами. Анна – це ім’я матері Богородиці.

Михайлина. Жіноча версія імені Михайло, яке з івриту означає “Хто як Бог”. Покровителями Михайлини може бути Св. Архангел Михаїл або одна з двох святих – Блаженна Йосафата Михайлина Гордашевська чи іспанська свята Марія Михайлина Декастильйо.

Єлизавета. Це ім’я має часточку el, яка позначала Бога, а все ім’я означає: “Господь – моя присяга”. Це ім’я матері Іоана Хрестителя. Ім’я дуже популярне у європейських королівських родинах.

Елеонора. Ім’я складається з двох частинок: “Бог” і “світло” і дослівно звучить: “Бог – моє світло”.

Жанна. Ім’я містить часточку “jo” від “Jahveh” – Бог. І означає “Бог ласкавий”. Найбільш відомими покровительками з цим іменем є Жанна Д’Арк та Жанна Беретта Моль.

Йосафата. Значення: “Нехай Господь примножить добро”.

Христина. Ім’я походить від Christus і означає “християнка” або “посвячена Христу”. З історії відомо про Христину з Туру – мученицю з перших віків християнства, яку закатували у віці десяти років, а також про Неапольську королеву Христину, яка померла дуже рано у віці 24 років, однак залишилась у пам’яті підданих як “свята королева”.

Передрук бе зпосилання на ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, ria

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!