fbpx

Кожен приїзд в гості до свекрухи проходить однаково. Вона починає готуватися до приїзду улюбленого сина заздалегідь: квасить 30 літрів капусти, варить 10 кілограм неїстівного холодцю. І все це збирає нам з собою. А самий цирк починається з нашим приїздом. Щоразу у неї в гостях обов’язково знаходиться молода незаміжня колега по роботі або дочка подруги. Вона знайомить їх з моїм чоловіком, не стільки не соромлячись моєї присутності

Кожен приїзд в гості до свекрухи проходить однаково. Вона починає готуватися до приїзду улюбленого сина заздалегідь: квасить 30 літрів капусти, варить 10 кілограм неїстівного холодцю. І все це збирає нам з собою.

А самий цирк починається з нашим приїздом. Щоразу у неї в гостях обов’язково знаходиться молода незаміжня колега по роботі або дочка подруги. Вона знайомить їх з моїм чоловіком, не стільки не соромлячись моєї присутності.

Прямим текстом заявляє, що її син поки ще одружений, але це прикре непорозуміння скоро виправитися. Вона садить їх поруч за стіл, мене відкидають на найдальший від чоловіка край.

Адже і не скажеш нічого, бо свекруха моя – геніальна актриса. Ледь що, вона відразу хапається за серце і відправляє синочка шукати диво-таблетку. Чому диво? Я якось спробувала, ніж свекруха виліковує «серце». Малиновою аскорбінкою.

Поки чоловіка немає в кімнаті, вона хіхікає і показує мені язика. А чоловік, принісши мамі таблетку, починає на мене кричати, що я довела її. Чоловік не вірить, що його мати прибріхує. Зі своїм богатирським здоров’ям, вона ще й нас переживе.

А знаєте, як звуть мого сина? Ерік. Як думаєте, чия ідея була? Правильно, свекрухи. Мені в лікарню з сином ходити соромно.

Як ми все-таки примудрилися одружитися, для мене загадка. У перший раз я в білій сукні і з купою гостей залишилася в загсі в незаміжніх самоті. А наречений поїхав з мамою на швидкій у лікарню.

Ми спробували одружитися ще кілька разів, але завжди це закінчувалося так само. Взявши довідку,що я чекаю дитинку,  я притягла чоловіка в загс і нас розписали. У мами було горе. Але тим не менш, вона зробила мені подарунок на весілля. Сплачений курс лікування п’явками.

А піти я не можу. Я не громадянка країни, в якій ми живемо. У сина є громадянство, тому при розлученні він залишиться з батьком. А я не хочу втратити сина, тому змушена терпіти все.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page