fbpx

Кожен знаку Зодіаку має свій талісман на щастя у 2020 році. Прислухайтеся до цих порад і схопіть свою вдачу!

Вибираємо прикрасу, яке принесе щастя вам у відповідності зі знаком Зодіаку!

Овен. Цілеспрямованому знаку в якості талісмана підійде брошка, бажано з червоною серединкою, наприклад, у вигляді бутона троянди. (за матеріалами)

Телець. Цей знак відрізняється працьовитістю, його основним каменем є малахіт, а найкращим талісманом стане браслет з цим каменем, який ви будете носити на зап’ясті.

Близнюки. Слід звернути увагу на яскравий лимонно-жовтий камінь цитрин; допоможе сконцентруватися на важливому і привести думки до ладу!

Рак. Іноді цей знак страждає від надмірної чутливості. Захистити себе від цього допоможе прикраса з лотосом. У давнину цю квітку пов’язували з душевним спокоєм.

Лев. Знак, який любить увагу і відданість публіки, повинен носити сережки з великими кристалами!

Діва. Представникам цього знака астрологи рекомендують знімати напругу і тривожність за допомогою поєднання срібла і онікса.

Терези. Цей знак постійно прагне знайти в навколишньому світі гармонію. Завдання не з легких вірно?

Вам допоможе брошка у вигляді улюбленої квітки.

Скорпіон. Бажано боротися з негативними емоціями, які знаку складно відпускати. Вам допоможе сапфір, він зробить представника зодіакального кола більш лояльним як до самого себе, так і до оточуючих!

Стрілець. Незважаючи на оманливу зовнішність кращого друга, цей знак має амбіції і частенько прагне керувати. Спробуйте додати родзинку за допомогою сережок яскравого кольору.

Козерог. Підкреслити приналежність знака до земної стихії допоможе масивне кільце з гранатом або іншим каменем, який вам подобається.

Водолій. Досить часто проблемою для знака стає мінливість його натури, повернутися до почуття спокою і безтурботності допоможе браслет з перлами.

Риби. Для цього знака також важливо залишатися в своїй стихії, наприклад, носити прикраси з аквамарином.

You cannot copy content of this page