fbpx
життєві історії
Кращої жінки за мою свекруху Зою Олександрівну не знайти! Спочатку я, як всі молоді гонористі невісточки, фиркала і мені щось там не подобалося. Кликала до себе жити зі всіма дітками, вона відкладала часточки зі своїх копійчаних пенсій

Кращої жінки за мою свекруху Зою Олександрівну не знайти! Вона моя колишня свекруха, щоправда. Але це нічого не міняє і я хочу висловити їй щиру вдячність мамі свого колишнього чоловіка.

Спочатку я, як всі молоді гонористі невісточки, фиркала і мені щось там не подобалося, а зараз я можу з упевненістю сказати, що вона одна з небагатьох мені близьких родичів. Зоя Олександрівна замінила мені багато в чому маму.

Вона завжди і безвідмовно допомагала доглядати синів моїх, я завжди могла на неї покластися, вона нас у всіх фінансових труднощах кликала до себе жити зі всіма дітками, вона відкладала часточки зі своїх копійчаних пенсій і завжди щось дарувала онукам на всі свята, завжди дарували мені на день народження подарунки, але головне – свою  увагу.

Зоя Олександрівна ставилася до мені як до рідної дочки, і дала мені материнську любов і турботу, вони зі свекром прийняли мене як рідну у 18 років, і під час наших конфліктів з чоловіком вона завжди була на моїй стороні.

Мама Максима, дізнавшись що ми розійшлися з її сином, жодного разу не дорікнула мені в чомусь і не підняла цю тему, вона, як і раніше, залишається моєю мамою, вона завжди запрошує мене до свого дому, пригощає своїми домашніми смаколиками.

Вона любить мою третю дитину, хоча малеча і не їхня, але вона благає її привозити, і плаче від радості коли довго не бачимося, а іноді ми провідуємо Зою Олександрівну всі разом: я, мій нинішній чоловік і троє дітей, всіх вона вважає рідними.

Я цим дописом просто хочу сказати про те, що свекрухи бувають кращими за рідних мам і про те, що я хочу висловити батькам колишнього чоловіка величезну подяку!

Я їм завжди буду всім, чим зможу, допомагати і за ними напевно дуже гірко тужитиму і плакатиму, якщо їх не стане, вони перші з людей хто став мені по-справжньому рідними.

Дівчата, жінки, мені одній так пощастило зі свекрухою? Чи буває так ще в кого? Просто цікаво почитати історії інших. Всім гарного вечора, затишку, миру й добра!

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page