fbpx

“Красиві та щирі! Чарівна пара!”: Андрій Рибак з “Холостячки” одружився з красунею, через яку покинув шоу. Перші фото та відео

“Красиві та щирі! Чарівна пара!”: Андрій Рибак з “Холостячки” одружився з красунею, через яку покинув шоу. Перші світлини та відео

Учасник 1 сезону реаліті-шоу “Холостячка” Андрій Рибак став на рушничок щастя! У столиці Україн він зіграв весілля з дівчиною Аліною, через яку пішов з проєкту. Закохані зібрали найрідніших в атмосферному закладі на даху однієї зі столичних багатоповерхівок.

Після шоу “Холостячка” Андрій Рибак продовжив будувати стосунки з дівчиною Аліною, з якою зустрічався ще до участі в проєкті. Війна зміцнила їхні стосунки, тому закохані вирішили одружитися.

Андрій не робив коханій офіційної пропозиції. На початку повномасштабного вторгнення дівчина поїхала за кордон, дуже сумувала за обранцем. Тоді Андрій написав їй: “Після війни вийдеш за мене заміж?”. Та вони не змогли чекати закінчення війни, хотіли якомога швидше стати сім’єю, тому призначили церемонію на 20 серпня.

Локацію прикрасили великою кількістю квітів, які додали ніжності. Аліна з’явилася перед коханим і гостями у надзвичайно красивій, жіночній сукні. Закохані обмінялися весільними обітницями, обручками. Серед весільних традицій також були: перший танець, розрізання торта, кидання букета.

Оскільки в країні триває війна, то не було гучної музики, танців. Все відбувалося в максимально затишній атмосфері. Андрій та Аліна просто зібрали найближчих, з якими прагнули провести цей особливий день.

Бажаємо молодятам щастя на неймовірно кохання. Ну і звісно багато діточок.

Мирного неба над головою, та жити в процвітаючій Україні!

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Андрій Рибак (@rybak_sydney)

Фото – скріншот

You cannot copy content of this page