fbpx
Цікаве
Ксенія Собчак мала діалог з Анатолієм Анатолічем: “Я не погоджуюсь з твоїм висловлюванням щодо мене. Я не ворог українського народу. Я чесний журналіст!”

Ксенія Собчак мала діалог з Анатолієм Анатолічем: “Я не погоджуюсь з твоїм висловлюванням щодо мене. Я не ворог українського народу. Я чесний журналіст!”

Український телеведучий згадав, як російська журналістка записала йому аудіоповідомлення в Instagram, після чого розпочалася тривала дискусія щодо нападу РФ на Україну.

Після того як Ксенія Собчак записала інтерв’ю з Олею Поляковою та її подругою Нікою Білоцерківською, ведучий каналу “Україна” Анатолій Анатоліч випустив відео, в якому розкритикував журналістку.

Анатолій вирішив пояснити українцям, що насправді Собчак – зовсім не позитивний персонаж і їй не варто вірити. Він також заявив, що Ксенія “працює на Кремль”. В інтерв’ю Славі Дьоміну Анатолій зізнався, що Ксенія виходила з ним на зв’язок.

“Записала чотири аудіоповідомлення про те, що вона зі мною не згодна, вона не вважає себе ворогом України та намагається бути чесним журналістом. Я їй відповів, що я аргументую все, про що говорю у відео. Я їй сказав: “Ти береш інтерв’ю у Полякової, яка біжить від війни. І водночас у своєму Telegram-каналі публікуєш фейки про те, що ми самі підірвали драмтеатр у Маріуполі””.

За словами ведучого, він довго листувався з Ксенією та надавав аргументи, а також пояснював, яким чином вона маніпулює громадською думкою.

“Все закінчилося тим, що я навіть не відповів на її останнє повідомлення. Я зрозумів, що спільної мови ми з нею, на жаль, не знайдемо. Ніхто нікого не ображав, ми не посварилися. Вона мені сказала: “Я сама не знаю, що я тобі намагаюся тут довести, але вирішила написати””, – згадав Анатоліч.

Фото – скріншот з відео